Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hisztek abban, ha egy családbó...

Hisztek abban, ha egy családból elmegy valaki, annak a helyére hamarosan érkezik egy új kis élet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 12:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám március 23-án halt meg.:( Rá 1 évre, pont erre a napra voltam kiírva az ikrekkel, de szerencsére hamarabb jöttek (15-én)Keresztanyám jegyezte meg: "Elveszítettünk 1 életet, de jön helyette 2 másik" Nem tudom, lehet benne valami. Bár nekem mindig is voltak fura dolgaim
2010. febr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia.5évi próbálkozás után sem jött össze a baba,imádott nagymamámat 4hónap alatt elvitte a rák :(pontosan november 3án. Februárba derült ki hogy terhes vagyok,és november 3ra lettem kiirva... azt hittem rosszul hallok,látok...pontosan rá 1évre.Kicsit előbb jött a kislányom október 27 én.... 4fiú dédunoka után az első kislány....
2010. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hiszek, mert nálunk így van évtizedek óta.
2010. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
igen. nálunk így történt. a lányom születése előtt 1 hónappal halt meg a nagypapám.
2010. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem édesanyám halt meg januárban, 2 hétre rá terhes lett a fiammal:) Aki az én szülinapomra lett kiirva,hogy akkor fog születni.

Ráadásul mindkettőnk szeme barna a férjemmel de a fiunk tiszta anyum és a szeme gyönyörű kék mint anyumnak:)(pedig már 3 éves szóval valószinű igy marad) Mikor ránézek valahogy mindig eszembe jut róla:)

Én hiszek benne hogy ők ezt "odafent" megbeszélték, hogy anyum "leküldi" nekünk a kisfiamat maga helyett :))

Ebben hiszek:)

2010. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
2010. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
apum meghalt,rá 3 hónapra megfonat a fiam,és majdnem pár óra hiján apum szülinapján született...lányom aznap reggel született,amikor aznap egy rokonom ugyanugy reggelt meghalt...hiszek benne...
2010. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából hiszek.Márc 15-én szültem és 6.-án halt meg a nagypapám
2010. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes kérdés. Inkább szimbolikus jellegű, bár a gondviselésben és vigasztalásban hiszek. Nekem június 26-án született a lányom és augusztus 26-án hunyt el az apukám... Egyszer találkoztak, egy örök pillanatra. Van körforgás... az biztos.
2010. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!!Megmondom őszintén,ahogyan a válaszokat olvastam elsírtam magamat.Ezt a kérdést én is fel akartam tenni,csak más formában.Meg szeretnék veletek osztani egy történetet,nem tudom ki hisz az ilyenekben,és ki nem.

A párom édesapja január 25-én halt meg.Az én családomban az egyik rokonunk szokott jósolni,(ezt ő rendesen tanulja is).Megkérdeztük tőle mit lát a lapokból.Az első alkalommal (párom apukája halála előtt) azt mondta hogy látja egy idősebb ember halálát a lapokból.Találgattunk ki lehet az,de nem jöttünk rá.Külön külön megkérdeztük hogy kinél mit lát.Nálam kisbabát látott.Most hogy a párom édesapját eltemettük,újra megkerestük a rokonomat,és kikértük ismét a lapokat,és hogy mit lát.Azt mondta hogy egy idősebb halott ember vigyáz rám és a páromra,és hogy készülődik a kisbaba is.

És ez érdekes,mivel én szerdán megyek a nődokihoz,mivel eléggé sűrűn émelygek,a mellemen kijöttek a kék erek,és a fehér mirigyek is.A mensimnek csak egy hét múlva kellene megjönni,de azt hiszem most történik nálam a beágyazódás,mivel először barnáztam,majd kis vér is jött.A hasam mensi szerűen fáj,és a derekam is le akar szakadni.

Kíváncsi leszek mi lesz szerdán az eredmény!!!!Valamilyen szinten hiszek ezekben a dolgokban,de nem mernék rájuk esküdni.Kicsit nekem ijesztően is hangoztak ezek a dolgok,de ha tényleg a párom édesapja intézni fentről hogy babánk legyen,nagyon boldog lennék.A párom is boldog lenne!!!Tudom az édesapját nem pótolhatja semmi,de talán egy kis pocaklakó enyhítené a fájdalmát.

2010. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!