Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Oda adnátok a 3 éves gyerekete...

Oda adnátok a 3 éves gyereketeket az anyósnak, hogy elvigye nyaralni amerikába?

Figyelt kérdés
Elmennének, nélkülem. Én nem tudok elmenni. De az anyósom ragaszkodik, hogy ő meg a gyerek elutazzanak. Én meg nem akarom elengedni vele. Nem vele van a gond, hanem azzal,hogy elengedjem a világ másik végére szó szerint, repülőzzön 10 órát, és legyen távol tőlem 3 hétig. Nagyon messze. Egyszerűen nem tudok megbarátkozni a gondolattal, és sajnos az anyósom nem érti meg az érveimet:-(
2015. ápr. 9. 09:21
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
NEM!!!!!!!!
2015. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte a páromat, hogy neki mi erről a véleménye. Minden rossz szándék, és rosszindulat nélkül mondom, hogy semmi. Ő ezekből a játszmákból kimarad, kihúzza magát, hisz az én anyósom az ő anyja, gondolhatjátok, hogy még azt is jobban tudta és tudja a mai napig, hogy mikor kell a páromnak vécére menni.Így ő szegény meg sem mer szólalni, mert ha kinyitja a száját az anyós azonnal a torkának ugrik, megrágja,és kiköpi a sarokba. Ő meg hetekig nyalogatja a sebeit, és szűköl.
2015. ápr. 9. 10:30
 23/38 anonim ***** válasza:
Együtt laktok?
2015. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Szó sem lehetne róla.
2015. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Dehogy lakunk.

De nem messze...nem elég messze egymástól :-)

2015. ápr. 9. 10:53
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Engem már megköveztek itt, mert 1,5 éves fiam 2 hetet volt a mamánál, majd 2 évesen 1 hetet.

130 km-re lakunk egymástól, anyósom-apósom fiatal, energikus, és imádják az unokát. Szóval úgy le volt foglalva a fiam, hogy nem tudom, volt-e ideje hiányolni minket.

De! Minden nap beszéltünk skype-on, és tudtam, hogy ha bármi történne, vágódok be a kocsiba, és max 2 órán belül ott vagyok!!!


Külföldre tuti nem engedném! Főleg, hogy anyósod nem is beszél angolul! Mondd meg neki, hogy majd évek múlva elviheti, most nem!

2015. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

A hideg kiráz az ilyen anyóstól...

Nem engedném amúgy én sem.

2015. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
na nálunk ebből lett egy oltári patália. A sógornőm Bécsbe(!!!!) szerette volna kivinni az akkor 3 éves lányomat. Nem tetszett kezdettől az ötlet, de megcsináltattam a személyit neki mert eléggé rosszul éreztem magam amiatt hogy önző vagyok ha nem engedem el. Végül nem engedtem mert kiderült hogy az útra vitte volna magával az új pasiját ( válóper közepén voltak az előző férjével). Mondtam neki kizárt hogy bárhova is elengedjem. Persze én voltam a szemét, de nem érdekelt! a lányom fontosabb még kicsi úgy is nem fog rá emlékezni nagy korában, de arra lehet hogy távol volt tőlem hosszú hosszú napokig. Én nem engedtem és nem bántam meg. Te se engedd! a te gyereked nem anyósodé!! hozzon neki szép ajándékokat, de a gyerek marad!
2015. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Neeeem!
2015. ápr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Azért azzal vitatkoznék, h a 3 éves úgyse fog emlékezni semmire. Dehogynem. Mi elég sokat mászkálunk a két gyerekkel, a kicsi majdnem ennyi idős, rengeteg dolgora emlékszik 1 évvel ezelőttről pl.

Más kérdés, h a világ másik oldalára biztosan nem engedném el a gyereket. Belföld, 1 hétre igen, vagy olyan helyre, ami fél nap alatt elérhető autóval. De ez egy kicsit nagy távolság. Miért akar kimenni anyósod? Nyaralni vagy rokonlátogatni? Ha amúgy sem tud angolul.

2015. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!