Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Oda adnátok a 3 éves gyerekete...

Oda adnátok a 3 éves gyereketeket az anyósnak, hogy elvigye nyaralni amerikába?

Figyelt kérdés
Elmennének, nélkülem. Én nem tudok elmenni. De az anyósom ragaszkodik, hogy ő meg a gyerek elutazzanak. Én meg nem akarom elengedni vele. Nem vele van a gond, hanem azzal,hogy elengedjem a világ másik végére szó szerint, repülőzzön 10 órát, és legyen távol tőlem 3 hétig. Nagyon messze. Egyszerűen nem tudok megbarátkozni a gondolattal, és sajnos az anyósom nem érti meg az érveimet:-(
2015. ápr. 9. 09:21
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
81%
Nem beszél angolul, így kész nonszensz az ötlet! Ezen nincs mit ragozni, nem viheti sehová. Fizessen be titeket egy hétvégére valahová, ha már ennyi pénze van. De nem viheti Amerikába.
2015. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem. A 3 hét is sok, meg Amerika is. Anyósnak meg kell ezt értenie. Az apukának mi a véleménye erről?
2015. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy engedném. Magyarországra is max egy hétre. De még anyukámnak se engedném több időre. Egyszerűen megmondanám h nem, semmi érv vagy magyarázat. Még a párom se menni bele ilyenbe.
2015. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell értenie az anyósnak, a gyerek nem mehet és kész. Így fogd fel! :)

Ilyen a világon nincs, hogy egy 3 éves gyerek három hétig ne is lássa a szüleit. A szomszéd faluba igen. Egy hétre. De nem amcsiba háromra.

2015. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
44%
Egy három éves gyereknek nem élmény egy ilyen út, hanem nyűg. Anyós is megbánná azt a hisztit.
2015. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
86%

a #15 egy fontos érv! ezt mondd!

(eszembe jutott: a gyönyörű tájnál a kilátóhelyen áll az apa a 3 éves fiával: nézd,Gergő! de szép! Gergő a földre néz: ropi! volt ott egy leesett ropi darab:)

2015. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
81%

Mi az, hogy ragaszkodik hozzá?????????????????? Mi az, h nem érti meg az érveidet??????

Na ne szórakozzunk már! Ha nem engeded, NEM viheti el!

Nem engedném el vele én sem! Anyós nem beszél angolul, a gyerek még csak 3 éves. Kizárt!

2015. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy rossz vicc, ugye? Abszurd ötlet. Normális, felnőtt emberben ilyen nem is merül fel.
2015. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
74%

Nem, eszembe nem jutna elengedni. Te gyakorlod a felügyeleti jogát, de döntesz kivel engeded el és hová. De 3 évesen még ahhoz is kicsi, hogy 3 hétig külön legyen az anyjától, a kapcsolattartás lehetőség nélkül.

Arról nem is beszélve, hogy felelőtlenség anyósod részéről myelvtudás nélkül egy pici gyerekkel nekiindulni a világnak. (Megkockáztatom, hogy még anyósod sem utazhatna kíséret nélkül, mert nem tűnik százasnak. Bocs.)

2015. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Köszi lányok.

Megnyugodtam.

Már azt hittem én vagyok a leggonoszabb anya,és meny a földön!

Igazatok van abban, hogy nem kell magyarázkodnom, csak sajnos ő eléggé okostojás, és minden egyes döntésemet megkérdőjelez, szó szerint kierőszakolja a magyarázkodást, amit persze utána kinevet, mert majd ő jobban tudja.

Ismeritek azt a típusú anyóst aki mindent de mindent jobban tud: mert én már felneveltem 2 gyereket, csak jobban tudom mint Te, hogy mire van szüksége egy gyereknek" na ő ilyen tipus...nehéz eset, de nem is róla szól ez a kérdés, hanem rólam és a gyerekünkről. Köszi a megerősítést.

2015. ápr. 9. 10:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!