Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, aki kifejezetten...

Van olyan, aki kifejezetten fiut vagy kifejezetten lanyt szeretne/szeretett volna? Miert?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 22:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mindketten lányt szerettünk volna elsőre, és sikerült. Most 28. hétben vagyok a kistesóval és ő is lány :-) Én úgy voltam vele, hogy nekem másodikra már tök mindegy, hiszen elsőre teljesült a vágyam és lányom született. De a párom nem tudta volna elképzelni hogy fia legyen, nagyon drukkolt hogy lány legyen, és végül neki lett igaza. azért kíváncsi lennék arra is, milyen az élet egy kisfiúval de már nem lesz több baba nálunk.
2015. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
Mi talán egy kicsit jobban szeretnénk lányt (igen, nem minden apa vágyik automatikusan fiúra!). Nekem 3 öcsém van, kijövök velük, de mégis csak a kislányok a szívem csücskei :) A férjem pedig tipikusan "lányos apa" típus, a 4 éves unokahúga a születésétől kezdve kb. 3 mp alatt leveszi a lábáról :D Sajnos mi lassan 3 éve várjuk a babavárást, szóval most már eljutottunk odáig, hogyha fiú, az sem baj, csak egészséges legyen és végre jöjjön :)
2015. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%

Én nagyon lányt szerettem volna mindig. Gyerekkoromban is csak lányról álmodoztam, mindig mondtam, hogy nekem nem kell fiú, azok csúnyák. :)) És bevallom, a kisfiókaty még most se nagyon nézem meg az utcán, főleg a nagyobbacskákban semmi aranyosat nem látok (mondjuk úgy 6-7 felett)

De babatervezés óta már volt 2 vetélésem, úgyhogy mostmár azt mondom, hogy mindegy, csak legyen végre. De persze lányt szeretnék jobban és a férjem is.

2015. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
enyém miért lett törölve? mi rosszat írtam?8korábbi első)
2015. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én mindig lányt akartam, gyerekkoromtól úgy képzeltem el, hogy kislányom lesz, valahogy a lányokat mindig aranyosabbnak láttam, szimpatikusabbak voltak (nem akarom megbántani a fiús anyukákat, távol álljon tőlem).

Férjem fiút is és lányt is szeretne, ő úgy képzelte, hogy először fiú legyen, aztán lány, de voltaképpen azt mondta, hogy mindegy. Most várjuk az elsőt, úgy teljesül a kívánságom, 26 hetes vagyok, már 2x mondták, hogy tuti kislány, 2D-n és 4D-n is úgy látták/láttuk :) Velem madarat lehetne fogatni, de a férjemmel is, alig várja a lányát, mondogatja, hogy ő lesz apa kis szerelme, mert a lányok úgyis apásak :) Két gyerek a terv, a férjem reméli, hogy másodjára azért majd érkezik egy fia, nekem őszintén szólva mindegy, az volt az álmom, hogy legyen lányom, úgy fest, megkaptam :) Ha lány lesz a második, én annak is örülök, ha fiú, annak is.

Egyébként az első terhességem nekem sem sikerült, 9 hetesen elvetéltem, másodjára már én is úgy voltam vele, hogy tökmindegy a neme, csak maradjon velünk és legyen egészséges. Persze nagyon örülök, hogy kislány, de őszintén tudtam volna örülni a kisfiúnak is.

2015. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%

Egyetlenegy gyereket akarunk a férjemmel, fiút. Miért? Mert elképzelni sem tudom magam lányos anyaként. Sosem voltam nőies nő (nem is volt normális anyamintám), és sosem tudnék megérteni egy kamaszodó lányt, mert egész más dolgok foglalkoztattak kamaszként, mint egy mait.

Gyerekként is a fiúkkal jöttem ki, velük vagyok egy hullámhosszon. De aki ismer, is azt gondolja, nekem fiú gyerek való.

Férjem sem akar lányt.

2015. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy akinek szép gyerekkora volt, az ugyanolyan nemű gyermeket szeretne, mint ő maga. Nekem nem volt valami szép, nem szeretném magam megismételni, ezért szeretnék fiút. Na meg azért is, mert elsősorban az én drága szerelmemet, a szívem választottját szeretném benne látni. A páromnak szép gyermekkora volt, ő is fiút szeretne. Szeretné ha ugyanolyan műszaki beállítottságú lenne, mint ő maga. Már el is képzelte, hogy együtt szerelgetnek :)
2015. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A férjemnek szép gyerekkora volt, mégis lányt szeretne. Mondjuk, szeirntem ő azért, mert csak az anyja nevelte, nem nagyon látott apa-fiú modellt, nőkkel sokkal jobban kijön, nem is nagyon vannak barátai, csak 1-2, velem sokkal jobban érzi magát, mint más pasikkal, őt az ilyen tipikus pasi dolgok nem érdeklik annyira (pl foci, sör, nőcik vizslatása)

Szerintem én meg azért szeretnék lányt, mert a férfi családtagjaimmal sosem tudtam igazán kijönni, se apámmal, se bátyámmal, mai napig se nagyon tudok velük beszélgetni, elég távol állnak tőlem, viszont anyukámmal nagyon jó a kapcsolatom.

2015. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!