Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti gyakran láttok értetlen és...

Ti gyakran láttok értetlen és / vagy hisztis gyerekeket és türelmetlen anyukákat?

Figyelt kérdés
Kicsit magamból indul a kérdés, a két ovis gyerekem újabban egymást gerjeszti a hülyeségben, lassan már nem merek velük még a játszótérre se kimenni. Konkrétan össze kell velük veszni, mire hajlandóak engedelmeskedni. Nekem emiatt állandóan rossz a lelkiismeretem, de ha szépen kérem őket, sokszor tényleg meg se hallják, oda se neki... Annyira ég a fejem sokszor a szomszédok előtt is, hogy engem csendes türelmes embernek ismernek, aztán meg átváltozom sárkánnyá, és (én legalábbis úgy érzem) zeng az egész környék, ahogy próbálom rendszabályozni a társaságot. Idegenek előtt is annyira kellemetlen. Főleg, mikor az egy darab nyugis gyerekkel levő anyukák méregetnek, amint terelgetem össze az eleven ördögfiókáimat, akik visszabeszélnek, engedetlenek, stb...
2015. ápr. 18. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nyitott szemmel járok, és elég gyakran látok:):)
2015. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én most legutóbb olyat láttam(postán)hogy apuka úgy adott valami csokifélét a babakocsis gyerek kezébe, hogy azt mondta mellé, hogy de ezt anyunak nem mondhatod el, ne tudjon róla, hát úgy lefagyott a mosoly a gyerek arcáról, lehajtotta a fejét, tiszta frusztrált lett.nem szabad titkokal terhelni egy kicsit, mert a gyerekek még őszinték és ez nehéz a kis lelküknek még.


meg a utaztam vonaton , mellettem ülők 3 órán keresztül mindenért lecseszték a kislányukat! na azt megkönnyeztem viszont.


én kimondottan már örülök, ha nem hallok, nem látok semmit.

leginkkább egy szomorú gyermektekintet borzaszt el, nem pedig fenti eset hogy mondjuk feleselnek, meg stb és anyuka már tehetetlenségében kiabál.

2015. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök normális. Persze, hogy frusztrált vagy.

2 kicsi gyerekkel.

Huh, én egyszer úgy jártam, hogy a kisfiam elakadt a műanyag kismotorral, mind a két kezem tele, a gyerek hisztizett. Én erre hátulról lábbal meg akartam támogatni a motort, de sajnos az lett belőle, hogy kirúgtam a gyerek alól. Aki elesett, és éktelenül ordítani kezdett. Ezt látta egy 16 éves srác a szomszédból, eszméletlen ciki volt, nem is tudom mit gondolt rólam. Azóta sem jártam még így, szerintem ennél nem lehet cikibb a te helyzeted sem.

2015. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bölcsi, ovi, suli van mellettünk, folyamatosan idegbeteg szülők ordítását hallom, meg a gyerekük sírását.

Múltkor egy anyuka azért rángatta meg a gyerekét a boltban, mert sajtos rúd helyett brióst szeretett volna.

2015. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Soha nem tudhatod, hogy az az anyuka éppen miért ordít a gyerekkel. A barátnőm kisfia pl. autista, teljesen idegbeteg az egész család. Persze, hogy legfőképp az egészséges gyerekük issza meg a levét, a másik fel sem fogja, hogy tönkretette az egész család életét.

Nálunk anyósom haldoklott a hátsó szobában, amikor a lányom volt 3 a fiam fél éves, és közölték az oviban, hogy nem veszik fel, maradjon csak otthon a gyerek, ha már az anyja úgyis otthon van. Magamból kikelve ordítottam a vezetővel, később magam is megbántam. De sok volt már, van ilyen. Sose ítélkezz, ha nem tudod mi van a háttérben.

2015. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én egyébként, ha mástól látom, akkor legmélyebben együtt érzek, persze egy bizonyos pontig. Amikor nálam szakad el a cérna, akkor meg borzasztóan érzem magam.
2015. ápr. 24. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!