Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 vagy több gyerek szülése...

2 vagy több gyerek szülése után van aki elégedetlen volt külsejével és kés alá feküdt?

Figyelt kérdés
hasfelvarrás, szilikon cici, zsírleszívásra gondolok. Hogy spóroltátok össze gyerekek mellett? Jobban éreztétek utána magatokat? Én speciel ciciket akarok de természetes méretűt nem bomba nagyot, csak semmi tartása nincs. Terhességi csíkok a hason hogy hozható rendbe, milyen beavatkozással?

2015. ápr. 19. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én majd a hasamat szeretném megcsináltatni. Terhességi csíkokra nekem a szolárium vált be.
2015. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első babámat várom. Életem a sport, szülés után is szeretném folytatni amint lehet. Ha valamit műttetnék az 2 dolog lenne. Ha szétnyílik a haránt hasfal és ezt nem tudom edzéssel összedolgozni, illetve ha a has bőre annyira megnyúlt hogy az a végleges izomfelvétel-zsírleadás után sem húzódik vissza magától. Nameg a cicim persze! Relative nagy melleim vannak és ha edzéssel nem tudom őket rendbetenni akkor mehet a szilikon neki! Ugyan így mint te, normál mértrbe gondolkodom nem gigacsecsbe 😉

Azt hiszem nincs ebbe semmi rossz. Azt viszont nem tartom okésnak ha valaki azért fekszik kés alá mert lusta ledolgozni!

2015. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is edzettem első babám után szépen lementek a kilók, és a centik, de becsúszott a másik babó, és újra megnyúlt mindenem. :-( félek hogy nem húzódik vissza a bőr, de mindent megteszek majd érte, de a cicin már sztem nem lehet segiteni. Vagy majd ilyen hasregeneráló géppel amit kozmetikus csinal.
2015. ápr. 19. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:

3 gyerek után hasműtét, de nem én akartam, hanem muszáj volt, mert teljesen szét volt szakadva a hasizmom hosszában végig. Megcsinálták, közben a kissé kinyúlt bőrt is megjavították.

Megmondom őszintén, ha rajtam múlt volna, úgy maradtam volna.

Nem érzem jobban magamat, hiába szebb a hasam.

A műtét utáni időszak pedig a rémálmaimban se jöjjön elő, iszonyatosan fájt hónapokig.

2015. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feküdnék kés alá. Inkább sportolok és diétázom. Szerencsére nem lett kötényhasam és a melleim is csak éppen hogy megereszkedtek. Van 3-4 kis csíkom oldalanként, de ez meg nem zavar, szépnek érzem magam ezekkel együtt is :)
2015. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem volt szülés előtt egy mellnagyobbításom, majd szülés után mivel megereszkedtek a cicijeim egy kis felvarrásom, valamint hasplasztikám is- jelzem nem vagyok függő, sokat sportolok, a szoptatás során is sok kiló leolvadt rólam, de a hasamon a megnyúlt bőrrel nem tudtam mit kezdeni. Én Dr. Pór Ferencre (Perfectform) esküszöm, már többször bizonyított, nagyon szép és természetes lett az eredmény.A hasplasztikai során sok csíktól is megszabadultam, de maradt pár, azokat nem nagyon lehet eltűntetni, de sebaj. Idővel sokat halványodik.

2015. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!