Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Öltözhet így egy két gyermekes...

Öltözhet így egy két gyermekes családanya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdés furán hangzik ugye? :) Az érdekelne, mi az, ami szerintetek még belefér egy családanya gardróbjába. Én egy 26 éves életvidám, örökké mosolygó, minden játékban benne lévő, kicsit lökött (pozitív értelemben!) anyuka vagyok. Szerintetek egy tavaszi-nyári viseletbe belefér egy favágó-kockás ing, egy rövid (combközépig érő)farmer, és egy fonott fejpánt?

A válaszokat előre is köszönöm! ^_^


2015. máj. 1. 22:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Semi rossz nincs eben a ruhában .
2015. máj. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem úgy öltözöl, hogy boltból hazafelé megáll melletted egy autó, hogy a tarifádról érdeklődjön azt veszel fel, amit akarsz.
2015. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

Azt en sem ertem, hogy gyerek utan es terhesen miert kell mtoben lenni allandoan. Meg miert kell elhagyni magad. Sogornom zsiros hajjal maszkal stb pedig anyumekkal laknak es rengeteg segitseget kap. Ideebol kiferne hogy ad magara.


Nyugi csak az irigyseg beszel beloluk. Attol meg no vagy hogy anyuka lettel. :)

2015. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy öltözz, ahogy te tetszel magadnak, nehogy már az határozza meg a ruhatáradat, hogy van-e gyereked, vagy nincs. Ha neked ez a szett jól áll, akkor miért ne viselhetnéd, pláne 26 évesen?
2015. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
0%
Persze ha tőlem is kell egy gyerek!
2015. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
0%

;DDD Vadmacska vagy garrrr

Valami áll a gyatyámban!

!D

2015. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

Ne hallgass senkire, úgy öltözz, ahogy jólesik!


Nézd, számomra (a rokonaiddal ellentétben) a melegítőben járás érthetetlen – a melegítő sportoláshoz való. Persze tudom, hogy mikor az ember lánya kialvatlan, és egész nap otthon tesz-vesz, kényelmes ruhában jó lenni, de én pl. otthon sem szeretek melegítőben lenni, ha épp nem tornázom.


Sajnállak kicsit, mert ha a „jóindulatú” rokonk már az öltözködésedbe ennyire bele akarnak szólni, feltehetően folyton „szakérteni” fognak a gyerekneveléssel kapcsolatban is. :I Szerintem a legfontosabb, hogy észben tartsa az ember: a kiegyensúlyozott gyerek feltétele a kiegyensúlyozott anya, ezért igyekezz elereszteni a füled mellett a rosszindulatú megjegyzéseket.

2015. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%

Én is 26 éves, két gyerekes anyuka vagyok:)

Én is felveszek szoknyát, inget, mindent,ami tetszik. Nem vagyok hajlandó bokáig érő szoknyába járni csak azért, mert van két gyerekem.Nyilván nem rakom ki a mellem, nyilván nem hordok extra minit, de szexin csinosan is fel szoktam öltözködni!

POnt leszarom, hogy ki-mit gondol. Majd 55 évesen ráérek "elhagyni" magam:D

Attól függetlenül a gyerekeim az elsők, én úgy gondolom, mint Anya megteszek nekik-értük mindent, a ruhámhoz semmi közük.

2015. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%

Mindenki azt vesz fel, amit akar. Kortól, testsúlytól, mindentől függetlenül. Ha neki tetszik miért ne? Kit bánt ezzel? Azért ne vegyen fel valamit, mert ez mást zavar? Túlsúlyosan ne öltözzön miniszoknyába, mély kivágású ruhába, mert az sérti más szépérzékét? És? Akkor mi van?

Azt meg végképp nem értem, hogy miért számít bármit is az öltözködésben az, hogy van-e az illetőnek gyereke.

2015. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Imádlak benneteket!!!! ^_^ Köszönöm szépen mindenkinek! Feldobtátok a napomat! :)
2015. máj. 2. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!