Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni! Én egy...

Dagiheni1 kérdése:

Szeretnék lefogyni! Én egy 22éves egyerekes családanya vagyok. Gyerekmellett felszaladt néhány plussz. Mivel nem mozgok eleget, gyerek mellett nem is nagyon tudok tudna esetlek valaki ebben segíteni, hogy jó pár kilót leadjak minnél hamarabb?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Reggelire, délelőtt egyél vagy gyümölcsöt, vagy zabkását (saját magad készítsd), vagy teljes kiőrlésű kenyeret, vagy pl Abonett kenyeret, abból többet is megehetsz. Ebédre mehet hús rizzsel, este inkabb már csak zöldseggel. Ehetsz natúr joghurtot, mozzarella sajtot, tonhalat, sózatlan mogyorót, diót, mandulát. Ehetsz barmilyen húst (csirke, hal, sertés, marha) csak ne kirántva.. Hanyagold a tésztaféléket, kenyeret, süteményt, cukros joghurtokat, édességeket, de gondolom ez alap. Csakis szénsavmentes ásványvizet vagy csapvizet igyal, teakat cukor nelkul (zöld tea pl zsírégető) ha nincs pajzsmirigyproblémád akkor szedhetsz jódot is, sokszor a jódhiány nehezíti a fogyast. A mozgast pedig próbáld valahogy beiktatni, pl a babaval sétálni menni, vagy ha alszik akkor 20 perces tornákat is be tudsz iktatni.
2015. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kenyér és cukros ital - nulla (és édesítőszer se!). Fehér rizs, krumpli is jó lenne nulla. A tea-kávé:cukor nélkül. Néha egy kiskanál méz mehet. Joghurt+búzacsíra, korpa: segít este. Ettől lemegy 1-2 kiló.
2015. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jókat írtak az előttem hozzászólók, még annyit tennék hozzá, hogy sovány túrót és tojást is egyél. Pl reggelire az omlett nagyon jó, vacsorára a sovány túró.

Koplalni nem szabad, bár gondolom ezt te is tudod, főleg nem pici mellett.

2015. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!