Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Öltözhet így egy két gyermekes...

Öltözhet így egy két gyermekes családanya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdés furán hangzik ugye? :) Az érdekelne, mi az, ami szerintetek még belefér egy családanya gardróbjába. Én egy 26 éves életvidám, örökké mosolygó, minden játékban benne lévő, kicsit lökött (pozitív értelemben!) anyuka vagyok. Szerintetek egy tavaszi-nyári viseletbe belefér egy favágó-kockás ing, egy rövid (combközépig érő)farmer, és egy fonott fejpánt?

A válaszokat előre is köszönöm! ^_^


2015. máj. 1. 22:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Háhh :) 2 gyermekes 30 éves anyuka vagyok és ugyanilyet veszek fel én is nyáron. Szerencsém van az alakommal, nem látszik, hogy van két gyerkőcöm, szóval csak biztatni tudlak!
2015. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!