Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák volt már valakinek...

Anyukák volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

27 éves anyuka vagyok, 4,5 éves a lányom.

Két hete találtam egy csomót a mellemben. Elmentem a háziorvoshoz aki adott beutalót UH-ra. Kértem idópontot, de csak jövő hónap közepére tudtak adni. A háziorvos szerint jóindulatú és azt mondta lehet ki kell venni. Nagyon félek mi lesz a lányommal ha velem történik valami. Már napok óta csak sírok.


2015. máj. 5. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Előre ne sírj. 17 évesen találtam én is, kivették. Aztán újabb három, azokat is kivették. Most is van, most struccpolitikát folytatok, még egyszer nem vetetem ki. Az esetek többségében jóindulatú fibromákról van szó. Ha körbetapintható, nem fáj, ne aggódd túl magad.

Keress magán uh-ost, addig megőrülsz az aggodalomtól.

2015. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A kolléganőm ugyanígy járt, ő nem várta ki az uh eredményét, elment magánba, neki vettek szövetmintát, miután azt mondták, hogy vannak oda nem való, "rossz" sejtek is, 1 héten belül megműtötték, ha jól tudom altatták és egy éjszakát aludt bent, műtét óta dolgozik, jól van, semmi baja, utókezelésre se volt szüksége. Azt mondta neki megér annyit, hogy ilyennel ne húzza az időt, 3 gyermek anyukája.A háziorvosod honnan állapította meg hogy jóindulatú?
2015. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 23 évesen lett csomó a mellemben. Elmentem emlőcentrumba, kiderült csak ciszta ami mellé az évek során aztán lett is még egy pár. Szülés, szoptatás után eltűntek. Most 30 vagyok idén megint találtam egy csomót, elmentem ismét. Csak az egyik tejmirigyem volt megduzzadva. Azt mondta az orvos, hogy elég gyakran előfordul olyanoknál akik már szültek-szoptattak, sőt a bimbó váladékozása miatt sem kell mindjárt megijedni mert nagyon ritka, hogy rosszindulatú dolgot találnak mögötte. Szóval megértem, hogy megijedtél, én is féltem de nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Lehet teljesen ártalmatlan dolog amihez hozzá sem kell nyúlni. Amúgy nem tudom a háziorvosod, hogy állapítja ezt meg csupán tapintásból. Ha megteheted menj el magánúton akkor gyorsabban megnyugodhatsz :-)
2015. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inkább arra gondolj, hogy mi lesz a lányoddal, ha riogatod hitelbe, előre!


Nem is tudod, mi ez.

Az orvos szerint jóindulatú.

Még vizsgálat sem volt.

Ha kiveszik, az rutinműtét.

Ha (HA!) nem az, az sem jelenti azt, hogy azonnal el kell hagyni magad és temetni kell magad.


Rázd meg magad! :)

2015. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy félsz - biztosan mindenki félne a helyedben, de egy barátom járt úgy nemrég, hogy azt mondta neki 4 szakorvos is, hogy egy nagyon súlyos, többnyire gyógyíthatatlan ráktípusban szenved. Persze neki is egy hónap múlva lett volna időpont, de megoldotta máshogy és napok alatt kiderült, hogy nem az a baja. De ő azalatt az idő alatt már rég eltemette magát gondolatban, borzalmas min ment keresztül hiába mondtuk neki hogy még semmi se biztos, majd akkor aggódjon ha már megvan a diagnózis! A mellrák egyébként gyógyítható, nem vagy még olyan idős ha tényleg rákos is vagy, lehet hogy még a legelején észrevették...
2015. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!