Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért szólják meg az olyan...

Miért szólják meg az olyan nőket akik 30 éves koruk után szülnek olyan fiatal nők akik a gyereket sem tudnák egyedül eltartani?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sok ilyen nővel találkoztam az ismerőseim közül. Akik azt mondják hogy 30 felett mennyire rossz szülni meg hasonlók. Miért járják le az ilyen nők a 30-as anyákat akik megalapoztak az anyagi helyzetet a gyerekvallalashoz olyan fiatalok akik egy napot nem dolgoztak, és ha hirtelen valami bajuk van rohannak kolcson kérni. Ne értsétek félre nem érdekel mások anyagi helyzete, gyerekvallasi kora.
2015. máj. 9. 07:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad általánosítani.

Sokan megszólják a 20-as anyukákat is.

Engem is nem egyszer megszóltak, hogy még biztos életemben egy napot nem dolgoztam és anyámék nyakára szülöm a gyereket.

Szerencsére szerencsések közé tartozom és családi vállalkozásban dolgozom és az anyagi helyzetünk nem rossz. De dolgozom a párom is dolgozik, saját lakásban élünk, és nem a szülőkön élősködünk.

Nagyon rossz mikor egy kupacba sorolnak mindenkit.

Nem értem azt sem, hogy akik csak 30 felett vállalják a gyereket azokat is miért kell leszólni, rengetek tényező közre játszhat mindkét oldalon.

Egy szó mint száz primitív viselkedés bárkit is megszólni amiatt, hogy miért és mikor vállal babát. Ez egy csodálatos dolog és ennek ez a lényege, nem más életébe turkálni, hogy mit miért és hogyan csinált/nem csinált.

2015. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában számos ehhez hasonló, gyakran vitát gerjesztő kérdés van.

Igen, vannak ilyen lenéző fiatal anyák, de olyan is van szép számmal, aki idősebb és a huszonévest nézik le úgy, hogy nem is tudnak semmit a kismamáról...

Engem is néztek már le, mert 26 évesen szültem a fiam, pedig biztos alapokra szültem és nem "apám micsodájával vertük a csalánt", mindent önerőből teremtettünk meg a férjemmel.

Szóval oda-vissza igaz, sajnos mindig is voltak és lesznek más hátsójában, rosszindulatúan turkáló anyukák...

2015. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
28%
Te ugyanezt csinálod egyébként, te meg a fiatalokat szólod le, és általánosítasz (egy napot nem dolgoztak, rohannak kölcsön kérni). Ezért nem vagy különb az általánosító fiataloknál és ezért nincs soha vége ennek az állandó dobálózásnak.
2015. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!