Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekorvoshoz bejelentkezés?...

Gyerekorvoshoz bejelentkezés? Hogyan?

Figyelt kérdés

Első gyermekemmel vagyok terhes, elmentem a gyerekorvoshoz és mondtam neki, hogy szeretném ha ő lenne a gyermekem orvosa, mondta,hogy rendben, adott egy kártyát meg elmondott pár dolgot, de semmi adatot nem vett fel tőlem, a terheskönyvet sem kérte el.


Magyarán szólva semmi nyoma nem maradt annak,hogy én egyáltalán ott jártam. Júliusban jön a baba.


Kétszer is megkérdeztem, hogy ennyi, végeztünk? Adatokat nem vesz fel? Mondta, hogy nem, ennyi, ha megszületett a gyerek, akkor jelentkezzünk nála a receptekért.


Nálatok is ennyi volt a gyerekorvos intézés, nekem ez olyan furcsa.


Tudnátok ebben segíteni?


2015. máj. 13. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi, igen. A gyerek adatait fel fogja venni, de csak születése után, értelemszerűen. Majd akkor újra felveszitek a kapcsolatot. Addig semmi tennivaló.
2015. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem furcsa ez. Nyugi! Nem te leszel oda bejelentve, hanem a gyerek. Tőled max. a TAJ számodat kérheti el, mert mikor telefonálsz, hogy megszületett, az első recepteket, mikor megszületik a baba, még a Te TAJ számodra írják ki.

Mikor először mentem az első babámmal bemutatkozni, nálunk sem maradt semmi nyoma, hogy ott voltam. Beszélgettünk, elmondott pár dolgot és annyi. Nem kell ezt túlmisztifikálni. Úgy is havonta fogtok találkozni, mikor megszületik a baba.

2015. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elvégre nem a te orvosod, hanem majd a babádé lesz! :) Mig magzat, addig nem foglalkozik vele. Ennyi volt nekünk is.
2015. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még nem jelentkeztem, de a lelkemre kötötte a védőnő, hogy ha választottam gyerekorvost, az töltse ki a kiskönyv rá vonatkozó részét. Pár sor, csupán elérhetőségek az hiszem. Kb ennyi.
2015. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak besétáltam, mondtam neki és tudomásul vette. Amit persze elfelejtett.:) 21 éve a családban lévő gyerekek orvosa.
2015. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Gondoltam, hogy talán azért van, mert nem az én orvosom lesz, hanem a gyereké, de ha máshol is így megy, akkor rendben van.


Köszi

2015. máj. 14. 09:18
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es, az én kiskönyvemben nincsenek ilyenek... Neked hanyadik oldalon van? Köszi!
2015. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Uh, most per pillanat nem tudom megmondani hanyadik oldal, de a vége fele van. Ha hazamentem, megnézem. 4-es
2015. máj. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14. oldal (összesen 16), igazából kevesebb, mint ahogy emlékeztem. [link]
2015. máj. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, az én kiskönyvemben nincs ilyen... Meg egyáltalán nem is így néz ki. :D Hát ez vicces.

Köszi!

2015. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!