Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki az...

Van itt olyan anyuka, aki az éjszakákat egyedül, a párja nélkül tölti?

Figyelt kérdés
Beszélgetni szeretnék.
2015. máj. 13. 20:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Előfordul,igen.Van,hogy vidéken dolgozik.Kertes házban élünk,2 kis gyerekünk van(7,2.5 éves).Van a kertben kutya(közepes méretű,fajtatiszta,az idegenekkel bizalmatlan,jelző fajta),és riasztó is,amit éjszakára is tudok aktiválni(a nyitás funkció így is működik).Én sem alszom olyan nyugodtan,mintha itthon van a férjem,de ez van!
2015. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
Születésétől kezdve ötéves koráig neveltem egyedül a gyerekemet, és ezidő alatt végig kettesben éltünk. Nem engedhettem meg magamnak azt a luxust, hogy parázzak azon, hogy én most egyedül vagyok, abba bele is hülyültem volna. Én maximum akkor féltem, ha voltam olyan lökött, hogy lefekvés előtt Stephen Kinget olvastam :D De amúgy mi a jó fenétől félhet a saját otthonában egy felnőtt ember?
2015. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, nekem ez nem luxus, hanem mentális betegség. Irigylem azt, aki ezt hírből sem ismeri.


Gondolkodtam énis már egy riasztón, de a normálisabbak 300e körül kezdődnek, ez nekem marha drága :(

2015. máj. 14. 07:47
 14/18 Wiky93 ***** válasza:

Na én kózben elaludtam :D Nálunk csak néha van,, hogy éjszaka is dolgozik. Én nem félek.. :) van egy 4,5 hós lányom, 7-től 7-ig alszik, este rossz egy kicsit, hogy nincs kihez bújni stb, de megszoktam már :) Előtte is voltam már többet egyedül, no para :) pedig általában mikor a párom nincs itthon rittig akkor ugat össze-vissza a kutya :D volt amikor járt az agyam, hogy van valaki az udvaron? A kapunàl? Kimentem de semmi :)


Egyszer volt olyan eset, hogy már sötét volt, nem tudtam mikor ér haza a párom..egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy kint dörömböl valaki a műhely ajtón..kinéztem nem láttam senkit a sötétbe, visszaléptem egy konyai nagykésért, de erre megszólalt a párom, hogy ên vagyok az :D csak teszteltelek.. (Azt hitte azért mentem vissza a konyhába, mert féltem)

2015. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jelen.

Férjem is hivatásos, katasztrófavédelemnél.

Minden 3. este nélküle telik.

Mondjuk már 6 éve együtt vagyunk, így én már bőven megszoktam.

Szívesen beszélgetek veletek.

2015. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A 11. vagyok.Az a 300 ezer nekem nagyon soknak tűnik!Nekünk 130 nm-es a házunk,9 nyitásérzékelő(ablakok+ajtók),9 db mozgásérzékelő,a kezelő panel,a központ,a kezelőpanel,a sziréna került kiépítéssel munkadíjjal együtt 160 ezer ft-ba.Nem sz*r minőségű,mert PARADOX.Nekünk még van 4 db kinti kameránk is,a ház négy oldalán(így belátja az egész kertet,mindent)az kb.120 ezer ft volt.Ám ez csak egy plusz,a riasztóval felszerelt lakások,házak 90%-nál nincs külső kamera rendszer!
2015. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bocs,a kezelőpanelt 2x írtam!Még annyit,hogy Bp.-en élünk.Nem tudom ár szempontból ez jobb,vagy rosszabb.
2015. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én Férjem is. Váltott műszakban nappal, éjszaka. És néha ügyel is (24 óra). Én félni nem félek, csak fárasztó. 15 hónapos a kislányunk.
2015. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!