Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem rendelek a gyereknek...

Ha nem rendelek a gyereknek tortát nagyon rossz anya vagyok és csóró?

Figyelt kérdés
Komolyan ez a mai felfogás? Szégyen!
2015. máj. 15. 08:43
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%
Ilyet hol olvastál? Én rendelek, mert nem tudok sütni. Ha tudnék akkor sütnék.
2015. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Nem megfelelő emberek véleményét halgatod
2015. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Persze és akkor is rossz anya vagy, ha jól nézel ki a gyerek (főleg több) mellett, nem tudtad? :)

És akkor is rossz anya vagy, ha nem te sütöd a tortát, mert nem igaz, hogy nem vagy képes rá!!

2015. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Nem olvastam hanem sajnos szembesültem vele. Vasárnap tartjuk a fiam szülinapját, már annyian kérdezték ha "na milyen tortát rendeltél?" Erre én mondom hogy nem rendelek neki, hanem sütök magam. Erre jön a kérdés, NINCS PÉNZED?????? Aztán lenézően még oda is vágják hogy JA MONDJUK MEGTESZI AZ IS. Nagyon felhúztam magam. Most ezért kell lenézni engem? Nem azért nem rendelek mert nincs rá keret, hanem azért mert így bensőségesebbnek érzem, ráadásul nem csak egyet sütök. A cukrászdaiba kitudja mik vannak, ha én csinálom akkor meg pontosan tudom. Felvagyok háborodva az emberek észjárásán :(
2015. máj. 15. 08:51
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem, rossz körökben mozogsz. :D


Pár éve még a lányom külön kérte, hogy ne rendeljek, hanem én süssem. Csak olyankor rendelek, amikor épp olyat szeretne, amit nem tudok megsütni.

2015. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

De akkor ti legalább megértetek, köszönöm szépen. Komolyan mondom, hova tart ez a világ :(


Első válaszoló, énis most sütök először tortát, hát meglátjuk hogy sikerül :)

2015. máj. 15. 08:53
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

FRancba!!! MOst kell rádöbbenem, hogy végig rossz anya voltam???

A fiam 23 éves, de még ma is házi sütésű tortát kap szülinapjára. Soha nem rendeltem tortát!

Komolyan!

Te miért nem mondod meg ezeknek, hogy

"észlények! a cukrászdában is süti valaki a tortát!"

2015. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is magam sütöm a lányom tortajat. Szivem lelkem beleadom (nem vagyok jo cukrasz). Szerintem sokkal kulonlegesebb, mint gyors tortat rendelni es a gyerek ele rakni. Azt mindenki tud.
2015. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Milyet sütsz? (Csak kíváncsiság!) Sok sikert hozzá! Ezzel a buta felfogással meg ne foglalkozz!
2015. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is sütni szoktam a fiam szülinapjára. Sőt az oviba is itthon sütött tortát vittem be, mert nálunk nem csak cukrászdait lehet. Akkor én is rossz anya vagyok? Eszem megáll...
2015. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!