Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért rossz anya...

Szerintetek ezért rossz anya vagyok tényleg?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 és fél éves és még egy szilvesztert se töltöttünk együtt éjfélkor. Lefektettük és a mama vigyázott rá. mi pedig barátoknál voltunk. Idén megkaptam hogy ez milyen dolog már és kihagytam az első szilvesztert meg a másodokat is.Lelkiismeret furdalásom lett mert ez igaz végülis. Idén ezért nem megyünk sehova. Ti hogy csináltátok - csináljátok?
2014. dec. 28. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Úgyse emlékszik rá, nemde?
2014. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Jajj,dehogy vagy emiatt rossz anya. :)

Amíg kicsi úgyse érti,élvezi ezt.Inkább alszik még.

Nekünk tavaly volt az első közös szilveszter a lányunkkal,akkor volt 11 hónapos.Mi elmentünk a férjemmel egy baráti társasághoz,a lányunkra pedig a nagyszülők vigyáztak.Semmi baj sincs ezzel.

Idén már 23 hónapos.Úgy alakult,hogy én itthon leszek vele,mert a férjem dolgozik.De nem tervezek semmit,úgy se ért még belőle sokat!

Szóval emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod!

2014. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Kétéves lányom üvöltött volna a fáradtságtól éjfélkor. Igaz, nem volt lehetőségünk elmenni, de míg ő aludt, mi koccintottunk a férjemmel. Ha lett volna, aki vigyáz rá, akkor leléptünk volna egyet.
2014. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Most akkora nagy dolog a szilveszter? A gyereknek tök mindegy, hogy augusztus 20. vagy december 31.

Ha van rá lehetőséged és szeretnél menni szórakozni, menjetek!

2014. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Ekkora gyerek úgyis alszik éjfélkor, nem? Ha a mama szívesen vigyáz rá, nem gond neki, akkor miért ne mennétek? Ne hallgass mindenkire, mert meg fogsz őrülni!
2014. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
A szuleim a tegnap elvittek a 2 eves fiamat magukhoz , 5 napra, Szoval Szilveszterben nem lesz itthon, a Tavaly Szilveszterben eggyutt voltunk, aludt estetol -reggelig, miert ne toltenetek kulon, hiszen a tobbi napokon az ove vagy, nem ez donti el, hogy milyen a anya vagy, hiszen a tobbi nap meg ott all!
2014. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi soha nem szoktunk elmenni Szilveszterkor, viszont a gyerekek aludni szoktak éjfélkor. Tavaly meg volt engedve hogy addig legyenek fenn ameddig akarnak, kaptak papírcsákót, anyósnyelvet, gyerekpezsgőt, de nem bírták éjfélig, minek erőltettük volna. A legnagyobb (6 éves) talán már érti hogy mi a Szilveszter lényege, a középső (3 éves) még nem hiszem, a legkisebb pedig 4 hónapos.
2014. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi itthon szoktunk lenni, de eddig (2,5 és 5 évesek) simán lefektettük őket a szokásos időben. Idén val.szeg a nagyot nem rakjuk le, majd kidől, ha elfáradt. Ő nagyon fél a tűzijátékoktól, családi házas környéken van belőlük bőven.
2014. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok. Az még lemaradt, hogy szerintem abszolút nem vagy emiatt rossz anya, pont azért, mert 2 és fél éves, még nem érti mi a lényege, napközben is "bulizhattok" vele, este meg nyugodtan elmehettek.
2014. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Inkább örülj neki,hogy van aki el vigyáz rá,amíg ti elmentek,ő úgyis átalussza.Nálunk meg az a probléma hogy senki nem vigyáz el nálunk a gyerekekre pedig mi szivesen elmennénk...
2014. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!