Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert vagyok rossz anya?

Miert vagyok rossz anya?

Figyelt kérdés

Visszahivtak a munkahelyemre. Kaptam ket het gondolkodasi idot, amiben a szervezes nagyobb szerepet kapott. A lanyom 16 honapos.

A nyar alatt rokonsag, baratok segitenek be, osztol pedig (amugy is) megy bolcsibe.

Be kellett mar iratnom tavasszal, hogy biztositva legyen a helye.

Sokat ragodtam azon, hogy elfogadjam-e a felajanlott allast/munkakort?!

A csalad biztatott es mellettem allt. Barati tarsasagunk is batoritott, segitokeszek.

Vegul elfogadtam az allast es par nap mulva munkaba is allok.

Hatalmas a lelkiisemertfurdalasom, nagyon aggodom, hogyan fogja megelni a lanyom.


Viszont, mostansag kapom a hideget-meleget szamomra abszolut jelentektelen emberektol (szomszedok, anyukak jatszoterrol, baba-mamas smerosoktol), hogy minek kellett nekem gyerek, ha le se sz.rom?

Miert kell a lelkivilagat tonkre tennem? Nem fog bennem megbizni, stb.

Azzal jonnek, hogy sosem fogom bepotolni ezeket az elvesztegetett idoket!


Ennyire sz.r anya lennek?


2015. máj. 27. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Abban igazuk van, hogy ő egyszer 16 hónapos, nagyon pici, a munka meg mindig ott lesz. De majd nevelgeti más, ha neked elég napi 3óra vele, meg az éjszaka, amikor alszik, akkor elég. Nem vagy szar anya, ahhoz ott kéne lenni, hogy elronts valamit.
2015. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Nem, csak butuska, mert meghallgatsz minden véleményt és hagyod, hogy hassanak rád.

Megbeszélted a családoddal, eldöntötted. Ennyi.

Ne törődj azzal, hogy ki mit mond, nem rájuk tartozik.

2015. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tudom hol éltek, akik ilyen kérdéseket írnak. Itt ahol én, senki nem mondana ilyeneket egy másik anyukának. Játszóteres anyukák, meg baba-mamás ismerősök hogy jönnek ahhoz, hogy véleményt mondjanak? Mit törődsz velük? Nem vagy szar anya. Miért lennél? Dolgozni mész nem szórakozni. A gyereknek is többet fogsz tudni adni, és az együtt töltött idő minősége a fontos, nem a mennyisége!
2015. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

"A gyereknek is többet fogsz tudni adni, és az együtt töltött idő minősége a fontos, nem a mennyisége!"


Na igen, ezt 16 hósan meg is fogja érteni, amikor anya 8 órára elmegy, és majd addig sír, míg rá nem jön, hogy nem baaaj, a maradék 3 számít, nem az a nyolc!

2015. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Kedves elso valaszolo, te jo nagy gyoker vagy..
2015. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

#1,#4

Baromira nem bírom azokat akik itt mint megmondóemberek játszák az überanyát és sarkos véleményt mondanak olyan dolgokról, ahol a körülményekről gőzük sincs.

Én ugyan otthonvoltam a gyerekeimmel, de nekem szerencsém volt otthonról is tudtam dolgozni és még egy új diplomát is szereztem ezek alatt az évek alatt.

De eszembe nem jutna megítélni azt, aki visszamegy dolgozni és bölcsibe adja a gyerekét. az ő döntése, ő ismeri az okokat.

Igen csekély intelligenciára vall olyan kinyilatkoztatásokat tenni mint te.

2015. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Ugyanmár! Alig múlt egy éves! Nem látta egy évvel ezelőtt, hogy nem fér bele az életébe a gyerek? Uram bocsáss, hogy a gyerek érdekeit nézem és nem az anya lelki világát! Azt is kell valakinek, ha már a környezete nem teszi! Nem fogom azért simogatni a lelkét, mert így döntött, mert jaj, nincs más választása. Attól még a gyereknek szar lesz, hogy neki megvannak a kifogásai. Anyámék is a semmire vállaltak gyereket, és igenis elítélem őket! Aki nem tudja ellátni megfelelően, annak nem kell vállalni! Nem kötelező! Én soha nem tenném ezt az enyémmel. Fel sem fogja még, hol van a világban, talán ki sem tudja mondani, hogy anya, amikor sír utána, de már ott is lett hagyva egész napra. Jaj, rosszul esett? Nem fogok érte bocsánatot kérni. Véleményt kért, megmondtam.
2015. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

#7 a stílus az ember.....

Ha kérdeznék kinek a gyerekéért aggódnék, akkor bizony nem a kérdezőét választanám, hanem a tiédet....erről ennyit

2015. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Érte nem kell. Kidolgoztam a belem, hogy mindene meglegyen, és itt lehessek vele. Ezt hívják felelős családtervezésnek. Erről ennyit.
2015. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Igen, éppen ezért annyira csúnyán sérültek az európai gyermekek, mert csak mi tudjuk, hogy igenis anyunak 3 évet 0-24-ben a gyerek lábai előtt hevervén kell töltenie. És ezért olyan ügyesek, okosak és magabiztosak a magyar gyerekek. Mert itt élnek a megmondóemberek. És mi bizony tudjuk.


Kérdező: Nyugalom. Nem kell mindenkivel szóba állni.

2015. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!