Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 38 évesen jöttem rá, hogy nem...

38 évesen jöttem rá, hogy nem az az édesapám, akit eddig annak hittem?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok otthon az öröklődés témában, de egy véletlen folytán kiderült, hogy édesapám vércsoportja AB, míg az édesanyámé /amit eddig is tudtam/ 0-ás. Beírtam a vércsoport kalkulátorba a két vércsoportot és kiadta, hogy az én vércsoportom A-s, vagy B-s lehet. Azonban az enyém 0-ás! Aki ért hozzá, segítene nekem, hogy valóban hihetek ennek a kalkulátornak, vagy vannak kivételes esetek, vagy ilyenkor mi van??
2015. máj. 30. 17:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Itt is azt írják, hogy ilyen vércsoportokkal nem lehetnél 0-ás. Hát nem tudom, biztos, hogy jól tudod a szüleid vércsoportját?

2015. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy biztos....ja még annyit, hogy édesapám szeme színe szürke, édesanyámé kék, az enyém pedig barna. Mondjuk a szem szín öröklésével sem vagyok tisztában, de valahol olvastam, hogy két kék szemű szülőnek nem lehet barna szemű gyereke. szürke-kék majdnem ugyanaz....
2015. máj. 30. 17:48
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezel rá? :D Mellesleg ha felnevelt akkor ő az apukád, max. papíron nem, de azt meg le kell sz@rni. (elnézést az alpári kifejezésért, de szerintem nem sok mindenen változtatna)
2015. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Az nem játszik, hogy esetleg örökbe fogadtak? Testvéred van?
2015. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Tuti letagadná édesanyám! Fogalmam sincs mit tegyek, vagy tegyek e egyáltalán valamit, de nem jó érzés ez az egész. Tudom, hogy ő nevelt fel, de mégis lelkiismeret furdalásom van, hogy ő azt hiszi én a gyermeke vagyok, közben meg nem... sajnálom nagyon!
2015. máj. 30. 17:58
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod ő mit tud. Lehet, hogy tudja, hogy nem a vér szerinti apád (ha tényleg így van) csak úgy neveltek, hogy ne tudd, mert nem is lényeges, nem az számít.
2015. máj. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tudja, hogy nem az övé vagy, csak így volt jó mindenkinek.

Szerintem először anyukáddal beszélj.

2015. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nincs tesóm! szerintem arról tudnék, ha örökbe fogadtak volna!
2015. máj. 30. 18:02
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos vagy mindharmotok vercsoportjaban? Honnan tudod őket?
2015. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáddal van valami hasonlóság?
2015. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!