Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek is nehéz...

Anyukák, nektek is nehéz elindulni otthonról gyerekkel?

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalommal (ez általában napi 2-t jelent) elgondolkodom azon, hogy csak én vagyok annyira szerencsétlen, hogy mire indulásra készen állunk én is, gyerek is, addigra szakad rólam a víz, és úgy lépek ki a bejárati ajtón, mint aki lefutott egy félmaratont?

Gyere vissza, ne vidd el a cipőd, ne nyúlj a kukába, moshatjuk a kezed, miért ittad le magad, most öltözhetünk át, ne vedd le a kalapot, hol a vized, hova dugtad és a többi ...


2015. jún. 2. 13:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

Mi is nehezen indulunk el. A pici 1 éves lesz, őt pelusozni kell, vizét összekészíteni, öltöztetni, babakocsit lecipelni.

A nagy meg 3 éves múlt, mire ráveszem hogy elmenjen wc-re meg jöjjön öltözni az egy fél óra..

2015. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem már nem annyira picik a gyerekek (8 és 5 évesek), de így is sok időbe telik elindulni.

Persze, ezt magamnak köszönhetem, mert nem vagyok olyan laza, aki zsebredugott kézzel sétál el otthonról egy szál ruhában :)

A párom ilyen, nála még egy pzs sincs és képes pólóban elindulni, ha csak egy kicsit is süt a nap és arra sosem gondol, hogy később hűvösebb lehet.

Szóval én 4 emberre készítek össze:

enni-innivalót (utálok méregdrágán vásárolni, inkább viszünk itthonról kekeszet és szörpöt a gyerekeknek),

váltás ruhát a gyerekeknek (sosem lehet tudni alapon, ettől a szokásomtól nem bírok szabadulni, de persze azért jól jön néha),

sapkát, naptejet, szúnyogriasztót, ha olyasmi helyre megyünk, ahol szükség lehet rá,

labdát, tollast, rollert,

És persze így mindig itthon marad valami :)

2015. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!