Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova koltoznetek terhesen Mo....

Hova koltoznetek terhesen Mo. -on, ha barhova lehetne? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Babaprojekt van es ha osszejott hazakoltozunk Mo-ra Anglibol. (Ne mondjatok, hogy minek, mert hosszu lenne elmagyarazni es aki nem elt itt az nem is ertene meg.)

De hova? Ha mar a csalad ugy is megszokta, hogy nem vagyunk a kozelben?

Vagy igy is a csalad kozelebe koltoznete? Eddig az volt a terv, Veszprem megyeben, de mi lenne a jo dontes?

Persze a munkahely miatt fontos nagyon, hogy biztosan legyen.


Budapest es kornyeke kizarva!


2015. jún. 4. 09:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Pedig munka szempontjából Budapest a legjobb, a környéke pedig csendes, zöld is, gyereknek ideális. Amúgy az ország keleti fele szegényebb, a nyugati gazdagabb, talán Sopront választanám, ha Budapestet nem lehetne.
2015. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%

Pedig én biztos Budapestre költöznék, valahova a budai hegyekbe, Sváb-hegy, Hűvösvölgy, Adyliget

Nem nekem való a vidéki élet

Esetleg egy nagyobb vidéki város, mondjuk Pécs (ott is a hegyre), vagy Szolnok, de akkor meg már jobb Buda

2015. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Gyorbe
2015. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Sopron, Szeged, Győr, Debrecen. Imádom Egert, de valószínű csak érzelmi okokból költöznék oda, melóban nem rossz, de nem is túl jó. Más, Nyugat-Mo-i vagy Balaton környéki nagyobb városok, ahol nem csak szezonban van élet. Veszprém miért esett ki?
2015. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Veszprem megy nem esett ki sot. Csak mar nem vagyok benne biztos, hogy az a toketes valasztas. Bar munkahelyek szempontjabol elvileg ok.


Bpest tenyleg nem. En videki vagyok es valahogy nem jon be. Gyor- moson-sopron meg ok lehet, de nem tudom.

Az a baj, hogy nem ismerjuk a kornyeket. De az is szamit hogy pl nem akarunk ausztriaban dolgozni, mert angolul beszelunk nemetul nem.

2015. jún. 4. 09:45
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Mindenkepp a Dunantulra! Gyor, Fehervar, Sopron, Veszprem szerintem.
2015. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Vannak szép vidéki várások, bár munkahely szempontjából nem a legjobbak sajnos.


Nagyatád, Szeged, Székesfehérvár.


Szentendre környéke.

2015. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat! Ment a zold kez! Akkor vegul is nem gondolkodunk rosszul, ha Veszprem kozelebe koltozunk.


Koszi!

2015. jún. 4. 10:36
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Budapest, III. kerület óbudán lakunk. Fantasztikus környék, csendes, nyugodt, tiszta családias, és negyed óra alatt HÉV-vel bent vagyunk a Batthyány téren, onnan meg metróval akárhol. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire jól fogom magam itt érezni, de most, hogy költözésen gondolkodunk (nagyobb lakás, több gyerek miatt), egyértelműen csak itt a környéken fogunk keresgélni. Jó iskolák, óvodák, munkalehetőség, szórakozási lehetőség, minden van.
2015. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha Bp és környéke kizárva, akkor Győr vagy Debrecen.
2015. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!