Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova koltoznetek terhesen Mo....

Hova koltoznetek terhesen Mo. -on, ha barhova lehetne? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Babaprojekt van es ha osszejott hazakoltozunk Mo-ra Anglibol. (Ne mondjatok, hogy minek, mert hosszu lenne elmagyarazni es aki nem elt itt az nem is ertene meg.)

De hova? Ha mar a csalad ugy is megszokta, hogy nem vagyunk a kozelben?

Vagy igy is a csalad kozelebe koltoznete? Eddig az volt a terv, Veszprem megyeben, de mi lenne a jo dontes?

Persze a munkahely miatt fontos nagyon, hogy biztosan legyen.


Budapest es kornyeke kizarva!


2015. jún. 4. 09:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Az angliaban elo vagyok ujra.

Igen, igy nektek mas.

En egyedul jottem, 8 eve ugy terveztem az elejetol, hogy maradok. A parom kanadai, ugyhogy ha akarnek

Sem tudnek mar hazamenni, mert o ertelemszeruen nem lakna Magyarorszagon.

Viszont surun megyunk haza.

2015. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes vagyok. Nyár végére tervezzük a hazaköltözést! Mennyit le kellett szaladgálni, és könyörögni h bevegyenek a terhesgondozási rendszerbe...pff...Mert itt 12 hétig le vagy sz*rva. De azért intézd el a midwife-ot és az idõpontod a 12. heti scanre...És még azt sem mondhatom h azért ment nehezen, mert esetleg nemrég óta fizetek tb-t vagy nem volt GP-m, mert ezek rendben voltak. Persze neked is más, aki azt írta h nem menne haza. :) Nekem ugye magyar párom van.Hú amúgy tudnék mit panaszkodni a terhesgondozásról.Sose gondoltam volna hogy magyar rendszer fog hiányozni! :D
2015. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Munka szempontjából, és a hangulat miatt: Győr, Sopron, Kőszeg stb.

Érzelmi szempontok alapján Gyula <3

2015. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A húgomék Bécsben élnek és dolgoznak. Azt mondják, az ottaniak kicsit olyanok, mint a franciák, akik csak juszt sem tanulnak meg más nyelvet, majd aki odajön, igyekezzen megértetni magát. Pedig nem ezt várnánk.

Szóval a hugi, aki németül is és angolul is beszél, csodálkozik, h miért örülnek neki annyira a munkaadói, h ő angolul is beszél. Ezért. És van egy texasi munkatársnője is, ő sem gagyog semmit németül.

Megszoktatok bizonyos színvonalat. Én veszpém-megyei vagyok. Hát, nem olyan szuper sok a kínálat.

Ha tehetném, a helyedben a NY-i határszélre költöznék, ahol eldönthetem, melyik oldalon akarok dolgozni, és mennyiért.

2015. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!