Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam nagyon szeret fürödni,...

Kisfiam nagyon szeret fürödni, el is szoktunk menni vele fürdőkre, gyerekpancsolóba! De most a férjemmel csak ketten megyünk házassági évforduló alkalmából! Mivel délután indulunk, csak este érünk haza (21 óra körül) Ti sem vinnétek így el?

Figyelt kérdés
Most olyan lelkiismeret furdalásom van,mindig vittük magunkkal mindehova a 10 hónapos babánkat,és most,hogy a mamára hagyjuk,olyan rossz érzés,mikor tudom,hogy ő is mennyire élvezi a pancsit!Más is volt így?
2015. jún. 14. 10:34
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
15%
"Milliomosek legnagyobb gondja" cimu kerdes hangzott el.
2015. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Mi mindig visszük magunkkal a gyerekünket is. Természetesen olyan programot tervezünk, ami neki is megfelel, így 10 hónapos korában nem volt olyan, hogy 9-kor jöttünk volna haza egy fürdőből.
2015. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Mi siman visszük, akkor is ha később érünk haza. Megszokta. Az autoban úgy is mindig alszik :)


Egyszer egyszer belefer, simán mentünk hosszabb útra is, külföldre. Éjjel indultunk.


Szoval én vinnem és mondjuk nem 9 kor, hanem 8 kor indulnek haza vele...


A kérdésre válaszolva:igen, lenne lelkifurom...

2015. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Én sem vinném el, ha egy alkalom kimarad, nem dől össze a világ. A házassági évfordulótokat hadd ünnepelhessétek a pároddal kettesben.
2015. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

Mi is nagy ritkán mamára hagyjuk a lányunkat, igaz ő 2éves.

Pár órára.

Nekem is nagyon tud hiányozni. Ha nem vagy benne biztos, akkor menjetek el együtt. Esetleg induljatok hamarabb.

Mi tavaly úgy csináltuk, hogy az évfordulónkon mentünk nyaralni, így együtt voltunk, étteremben vacsoráztunk és nem volt tragédia, hogy csak 9után aludt el.

Nagyon élvezte, igaz akkor már 1 éves múlt.

2015. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem azért nem vinném el, mert későn érnétek haza, hanem mert egyszer nektek is jár egy kis kikapcsolódás kettesben, amikor nem kell folyton azt nézni, mit csinál a gyerek. Nektek és a babának se jó, ha túlságosan össze van nőve veletek.
2015. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

""Milliomosek legnagyobb gondja" cimu kerdes hangzott el."


Hűha, mert fürdőbe járni milliomosnak kell lennie. :D Ne szülj 3 gyereket, ha utána lósz*rt nem tudsz nekik biztosítani, és azokra irigykedsz, akik egy tök alapvető nyári szórakozást finanszírozni tudnak.

2015. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Én elmennék nélküle, ha máskor is vigyázott már rá a mama. A mi fiunk másfél éves, több éjszakás wellnessen is voltunk nélküle. Néha kell az embernek a nyugalom, és hogy nyugodtan tudjon a másik félre figyelni. Egy pár órás program miatt ne legyen lelkiismeretfurdalásod.
2015. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha amúgy őt is gyakran viszitek, akkor mégis mi baja lenne abból, hogy most kivételesen csak ti ketten mentek el? Nektek is jár közös program, pláne az évfordulótokon. Nem kell ennyire összenőni a gyerekkel, meg nem kell lelkiismereti kérdést csinálni abból, hogy néha nélküle is csináltok valamit. Néha igenis legyetek csak férfi és nő, nem szülők. Az év összes többi napján úgyis a babátok kedvére tesztek mindenfélével, egyszer-egyszer nektek is lehet külön programotok.
2015. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

Szomorú, amit a 7-es írt. Szégyellje magát.

Nekem is 3 gyerekem van, de tegnap voltunk élményfürdőben és még tervezünk nyárra programokat, attól független, hogy 3 gyerekünk van.

Ráadásul nem is a szomszédban voltunk, hanem 2 megyével messzebb.

7-es, ezek szerint neked egy gyereked sincs, akire évek óta vársz már és itt irigykedsz arra, akinek több is van.

Mondjuk tipikus magyar gondolkodás, akinek 3 v. több gyereke van, az tuti segélyre meg pénzért szül. Bár én 4 gyerekes családokat is ismerek, akik még nálunk is jobban élnek, persze munkából v. vállalkozásból és persze magyarok. Hogy még a 7-es kapta a legtöbb pontot is, már nem is meglepő, mert a magyarok szeretnek ítélkezni persze.

Amúgy menjetek nyugodtan kettesben, minden párnak szüksége van a kettesben töltött időre. Pont nem az a normális, hogy a gyerek mindenhol és minden percben a szülők nyakán lóg. Egy kapcsolat jó fenntartásához kell hogy a felek egymással is foglalkozzanak.

2015. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!