Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam nagyon szeret fürödni,...

Kisfiam nagyon szeret fürödni, el is szoktunk menni vele fürdőkre, gyerekpancsolóba! De most a férjemmel csak ketten megyünk házassági évforduló alkalmából! Mivel délután indulunk, csak este érünk haza (21 óra körül) Ti sem vinnétek így el?

Figyelt kérdés
Most olyan lelkiismeret furdalásom van,mindig vittük magunkkal mindehova a 10 hónapos babánkat,és most,hogy a mamára hagyjuk,olyan rossz érzés,mikor tudom,hogy ő is mennyire élvezi a pancsit!Más is volt így?
2015. jún. 14. 10:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Haha, azt a kommentet nem is én írtam, te észlény :))

Tényleg jókat lehet mosolyogni rajtad. :))

2015. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Te jó ég, gondolkodjatok már egy picikét :D


Ez az egész balhé abból indult ki, hogy az első "válaszoló" megjegyezte, hogy ilyen problémájuk is csak gazdagéknak van, mire a nemtudomhányas válaszoló annyit írt, hogy aki szerint a fürdőbe/strandra járás ekkora luxus, az gondolkodjon el rajta, hogy mire vállalt három gyereket.

Ezen nem tudom, mit lehet félreérteni, de úgy látszik, mégis sikerült. És azóta is ezen vitáztok, a kérdező meg rohadtul nem kap választ a kérdésére.

2015. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
De, a kérdező kapott választ a kérdésére, olvasd el újra az első oldalt.
2015. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!