Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam nagyon szeret fürödni,...

Kisfiam nagyon szeret fürödni, el is szoktunk menni vele fürdőkre, gyerekpancsolóba! De most a férjemmel csak ketten megyünk házassági évforduló alkalmából! Mivel délután indulunk, csak este érünk haza (21 óra körül) Ti sem vinnétek így el?

Figyelt kérdés
Most olyan lelkiismeret furdalásom van,mindig vittük magunkkal mindehova a 10 hónapos babánkat,és most,hogy a mamára hagyjuk,olyan rossz érzés,mikor tudom,hogy ő is mennyire élvezi a pancsit!Más is volt így?
2015. jún. 14. 10:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
10-es, szerintem fuss neki még egyszer annak, amit a 7-es írt, mert elsőre nem sikerült értelmezni.
2015. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 10-es válaszadó. :) Nem irigykedem én senkire sem, épp az az undorító, aki ezt teszi. Neked viszont nyilvánvalóan nem erősséged az értő olvasás, különben nem vádolnál ilyen orbitális baromsággal, amiket leírtál.

Hol és ki írta, hogy egy család sem engedheti meg magának az élményfürdőt, ahol több gyerek van? Mert én aztán biztos nem. Tehát tök felesleges leírnod, hogy ti igenis elmentetek, noha három gyerkőcöt neveltek.


Csak az olyan válaszadók, mint az első, tipikusan azok a magyarok, akik a legalapvetőbb dolgokat sem tudják biztosítani, hónapról-hónapra élnek, így aztán egy standolás már akkora luxus a szemükben, hogy mindenkit lehurrognak, akinek telik rá. Vagy aki nem a létminimumon tengődik. És még nem is feltétlen kell 3-4 gyereket nevelniük ehhez, lehet, hogy épp egy gyereke van, annak sem bír biztosítani nyári programokat.


Tudod, én azért vállalom a felelősséget, amit leírok és kimondok, nem azért, amit te vagy még más anyuka hozzákölt. :) Amúgy meg: akinek nem inge, ne vegye magára. Megszólítva érezted magad? De minek? Ki célzott rád? És hol írtam olyat, hogy akinek több gyereke van, az segélyre szül? Szerintem komoly komplexusaid lehetnek, ha mindenbe beleképzelsz dolgokat. Ne legyél már ennyire megkeseredve, oké? :)


7-es válaszadó

2015. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
10-es, te nagyon félreértetted a 7-es választ.
2015. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
40%

"10-es, szerintem fuss neki még egyszer annak, amit a 7-es írt, mert elsőre nem sikerült értelmezni."


Na, hát mondom én. :) Semmi gond, nyilván a saját frusztrációit éli itt ki, hasonlóan az egyes számú kommentelővel.

2015. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26%

De, tudom értelmezni. Igen az első válaszadónak írta, de miből is gondolja, hogy 3 gyereke van? Válaszával a 3 gyerekes családokat vette egy kalap alá. Ha nem így lenne, nem 3 gyereket írt volna, hanem azt, hogy ő irigy, mert nem tudja elvinni a gyerekét v. a gyerekei kirándulni. Kimondottan 3 gyereket írt, ennyi. Mondjuk itt GYK-n hobbi a 3 gyerekeseket egyből besorolni valami segélyes létformába, meg az első válaszadónak tuti 3 gyereke van, gondolta a 7-es válaszadó. Bár később írta, hogy lehet nincs is neki 3 gyereke, de kíváncsi lennék, elsőre miért is írta ezt.

Ja és bocsi, hogy csak most írtam, de nem egész nap a gép előtt ülök, nekem van családom is:)

2015. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
26%

Amúgy a leírt válaszok a tipikus magyar gondolkodásmódot tükrözik.

Nem az első válaszadót védem, hanem a nagycsaládosokat, mert unjuk már, hogy ha valaki irigy valakire v. nem tud valamit megadni a gyerekének, annak tuti 3 "pereputtya" van, amint egy másik kérdés válaszában írták. A 7-es itt is egyből odabökte, hogy minek szült az első 3 gyereket? Most akkor ő ezt miből veszi?

Na?

Tehát igen, tessék túltenni magatok azon, ha valakinek 3 gyereke van, az nem mind segélyből él. Nem is vagyok jogosult semmilyen segélyre. Lehet az első válaszadó sem?

Ti miért általánosítotok? Aztán meg nekem osszátok az észt, mást nem is tudtok.

2015. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
26%
Ja, a frusztrációit meg ki éli itt ki, azon lehetne vitatkozni, mert te rögtön megvádoltad az egyes válaszadót!! Utána meg nekem osztod az észt. Ne nekem, hanem a főnöködnek tedd, jó? Nekem nem érdemes, jókat mosolygok:)
2015. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én is rajtad, nyugi. :D Nem tudom, neked milyen főnököd van, nekem jó barátnőm, szóval én -talán veled ellentétben- nem munkahelyi stresszt jövök levezetni ide.


Igen, nyilván nem tudom, mi okból olyan megkeseredett idióta az első válaszadó, mondhatni, inkább remélem, nem nevel az ilyen gyereket, mert mit lát a gyerek tőle?

2015. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Ja, a frusztrációit meg ki éli itt ki, azon lehetne vitatkozni, mert te rögtön megvádoltad az egyes válaszadót!! Utána meg nekem osztod az észt. Ne nekem, hanem a főnöködnek tedd, jó?"


Hát, nekem erről a stílusról nem az jut eszembe, hogy jókat mosolyogsz, hanem inkább az, hogy idegesen szitkozódsz és csapkodod a billentyűzetet mérgedben :D

2015. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ti vagytok, akik itt idézgetnek a válaszomból, csak hogy tudjatok valakit piszkálni. Nem szoktam a billentyűzetet ütni, megint általánosítasz, mint a 3 gyerekes megjegyzésednél. Gondolom magadból indultál ki:))
2015. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!