Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan anyakro...

Mit gondoltok az olyan anyakrol akik miutan a gyerek betolti az 1eves kort visszamennek dolgozni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 14:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Azt gondolom, hogy anyagi gondjaik vannak, a gyed extra meg nagyon jól jön ilyenkor.
2015. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Mit kellene gondolni? Feltételezem, hogy van egy kész válasz erre a szónoki kérdésre.
2015. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Azt hogy jól teszi ha ő úgy szeretné és van hova.
2015. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Remelem egy leszek kozuluk es lesz is hova mennem dolgozni. :)
2015. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%

Magánügyük, 1 évesen amúgy sem olyan kicsi már a gyerek, régen 6 hónaposan már bölcsödébe adták a gyerekeket.


Nyilván minden anya a legjobbat akarja a gyerekének. Legalább van hova vissza mennie és nem munkanélküli segélyből kell felnevelnie a gyerekét.


Mindenkinek saját döntése, hogy mikor megy vissza dolgozni, ezért nem ítélnék el senkit.


Azt, aki nem akar dolgozni, sokkal inkább elítélem.

2015. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
szomorú ha bölcsibe kell adni,nekem megszakadna a szívem,de ha muszáj lenne én is azt tenném. nyilván azért mennek vissza dolgozni,mert vagy kel a munkahelyük,vagy olyan munkájuk van,aminél nem engedheti meg az ember magának,hogy évekig otthon legyen pl. egy fodrász már 1 év alatt a vendégei nagy részét elveszti.
2015. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
hülyén fogalmaztam mármint vagy kell a pénz*
2015. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
28%
Szomorú dolognak tartom.
2015. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Kedves utolsó, miért szomorú, ha bölcsibe kell adni, szerinted miért rossz egy gyereknek a bölcsődében? - csak kíváncsi vagyok.
2015. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%
Szomorú dolog lehet azért, mert az anyuka szült egy gyereket, aztán már nyűgnek érzi, inkább lepasszolja. Szomorú dolog lehet azért, mert ha nem menne vissza dolgozni, akkor alig vagy sehogysem jönnének ki a pénzből. Szomorú dolog lehet azért, mert nem annyira jó vagy stabil a munkahelye, hogy megengedhesse magának hogy még 1 (2) évig otthon maradjon a kisgyerekével.
2015. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!