Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Külföldi nyaralás kicsi...

Külföldi nyaralás kicsi gyerekekkel? Hogyan?

Figyelt kérdés
Horvátországba megyünk 4 éves és 1 éves fiainkkal, illetve anyukámmal. Szeretnék tájékozódott lenni, mi az ami fontos és mindenképp vigyek, mit célszerű vagy kell elintéznem. Milyen napszakban jó, ha megyünk? Elvannak az autóban, de csak ideig óráig. Nagyjából 100km bírnak viszonylag nyugton, de mi 800km-re megyünk 1 útra. Hallottam az esti indulás éjszakai menetről, de nem tudom aludnának e a kocsiban? Meglehetősen tanácstalan vagyok, szerencsére még lemondható a szállás időben.
2015. jún. 17. 21:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia, 2. vagyok.

Mi közben már haza is jöttünk. Végül hajnal háromkor indultunk, a kicsi 30 percet a nagy 15-öt aludt útközben. :D

Ennek ellenére jól elvoltak, nem volt semmi gond velük.

Hazafele este 7-kor indultunk, előtte strandoltunk egész nap, jól lefáradtak, aludtak szinte végig.

2015. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! A mi nyaralásunkat előrébb kellett hozni, 3 hét múlva megyünk. Este tervezünk indulni, mert röpke 12 óra az út ha nem pályán megyünk. Remélem aludni fognak, mert meglehetősen hisztis mindkettő :D
2015. júl. 4. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!