Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 évesen más gyerekét nevelni?

20 évesen más gyerekét nevelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal egy hónapja vagyunk együtt. Jelenleg még házas, de beadta a keresetet. Az eskuvojuk utan egy hónappal ismerkedünk meg ( nem én vagyok a váló ok) Az exe gyermeket vár tőle, ezért csak a szülés utánra írták ki a tárgyalás időpontját. Az anya szeretne a kizárólagos felügyeleti jogot, de a páromnak fontos a gyereke. Hat évet töltöttek együtt, de azt mondja h még soha sem volt olyan boldog mint most velem. Minden időnket együtt töltjük. El tudom vele képzelni a komoly kapcsolatot. Szerintetek mennyi esélye van ennek? 20 éves vagyok, ő 24. Szerintetek elfogadna majd a kisgyerek?

2015. jún. 19. 13:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Es szerinted az a egyedüli ok hogy a feleség elhagyta a párodat mert nem akart az anyósnál maradni ? A párod nem volt képes harcolni a családjáért és a terhes felesége után menni hanem összeszedett teged egy hónap után egy buliban ? Es te azt irod le hogy a felesége nem becsülte? Hát kérdezem én lehet ilyen férfit becsülni? Neharagudjál kérdező, nállam sokkal fiatalab vagy de leülhetnél egy picit gondolkodni, es inkább azon hogy egy hónap alatt jól kiismerted e ezt az embert mind azon hogy hogy fog elfogadni téged a gyereke...
2015. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
74%
Nehogy már a csajszi legyen a hibás!Nem,én sem keresném Anyuka helyében,és a szülés időpontjáról se szólnék!Ha akar valamit keressen,pedálozzon!Igazi lúzer!
2015. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

De könyörgöm gondolj már bele!

Milyen férfi az,akit nem érdekel a még meg sem született gyereke???? Hiszen azt írod,szerinted le is mondana róluk miattad.

Jesszusom.... Az én férjem is elvált, de eszébe nem jutott lemondani a gyerekről, a közösen megbeszélt időnként nála van 2 napot, gyerektartást fizet, nyarani viszi, és felhivja hétközben. Ha van alkalom és idő mindkettőjük részéről, akkor beugrik 1-1 órára láthatáson kívül is hozzájuk,vagy elhozza a suliból.


De afelől nyugodt lehetsz,hogy neked nem kell majd nevelni.Egy ujszülöttet,hacsak nem drogos,alkoholista az anya ő fog nevelni, hiszen az anyjához fog kötődni!

2015. jún. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A párod egy idióta és Te is hogy vele vagy. Ébresztő!!!!
2015. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Miert lennénk azok? Csak mert nem akar egy olyan kapcsolatban lenni, ahol nem boldog és nem tisztelik, megalázzák? Ő próbált tenni érte, el is ment hozzájuk, hogy visszavigye magával. Az exe nem akart menni, hanem még rendőrt is hívott ra és feljelentette, mert dühében rongált. Milyen feleség, aki feljelenti a férjét. Biztosan nem leszek elfelejtve, hanem ez a nő lesz elfelejtve. Azt mondta nem szereti és utálja. Egyszerűen csak egy elhibázott dolog volt ez.
2015. jún. 21. 16:24
 26/28 anonim ***** válasza:
És milyen ember az, aki dühében rongál? És ezzel tervezel te közös jövőt?
2015. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Álmodj királylány....
2015. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nem vagy tanult ember, igaz? És tapasztalt sem, mert mindet elhiszel a férfiaknak.... nem véletlen rakta ki az a nő a szűrét... szülés előtt ennek nagyon nyomós oka lehet! Köze nincsen a tisztelethez. Naiv vagy. Meglesz ennek az ára-.
2015. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!