Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 évesen más gyerekét nevelni?

20 évesen más gyerekét nevelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal egy hónapja vagyunk együtt. Jelenleg még házas, de beadta a keresetet. Az eskuvojuk utan egy hónappal ismerkedünk meg ( nem én vagyok a váló ok) Az exe gyermeket vár tőle, ezért csak a szülés utánra írták ki a tárgyalás időpontját. Az anya szeretne a kizárólagos felügyeleti jogot, de a páromnak fontos a gyereke. Hat évet töltöttek együtt, de azt mondja h még soha sem volt olyan boldog mint most velem. Minden időnket együtt töltjük. El tudom vele képzelni a komoly kapcsolatot. Szerintetek mennyi esélye van ennek? 20 éves vagyok, ő 24. Szerintetek elfogadna majd a kisgyerek?

2015. jún. 19. 13:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se kéne egy olyan férfi aki anyuci szoknyáján ül és úgy vállal gyereket a semmire/nagyszülők nyakára.

Azért ha az ex külön tudott terhesen költözni, akkor csak nem volt az annyira lehetetlen dolog...

Ha párod inkább az anyjával lakik a terhes felesége helyett, akkor nem hiszem hogy annyira szeretné azt a gyereket.

Senki se lakik szívesen anyósával és ezek szerint volt más lehetőség is, ha a csaj elköltözött.

2015. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhelyen ismerkedtetek meg, az esküvőjük után 1 hónappal, a felesége meg terhes, ja és soha nem volt olyan boldog, mint veled?

Remek... Micsoda csodálatos szerelmi történet, milyen csodálatos férfi!

Bocsi, lehet nagyon undok vagyok, de én ettől a pasitól nem várnék el semmiféle komoly kapcsolatot, sőt nem is akarnék.

Mi lesz, ha majd te is terhes leszel, mondjuk 6 hónapos, amikor egy buliban majd megismer egy csajt, akivel jajj de boldog lesz és ott hagy téged?

Ja... a kérdésre a válasz: miért ne fogadna el a kisgyerek? Nem ezzel van a baj... :S

2015. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelem,becsülöm Anyósomat,Apósomat,de NEM élnék Velük!És igenis jogos elvárás egy feleség részéről,hogy a férje megpróbálja megoldani a dolgokat.Ám úgy látszik ennek a hősszerelmesnek ehhez nem nagyon fűlik a foga.Vigyázz,nehogy Te is így járj!
2015. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy gyanúm, ha az a gyerek megszületik, akkor te mellőzve leszel, nem kicsit.

Nekem nem kellene ilyen férfi, akinek nem fontos a családja és a saját gyereke. Ha szereti a feleségét, akkor mellette maradt volna, vagyis a feleségével ment volna albiba. Jól gondold meg, veled nem tenné-e meg ugyanezt. A férfinak felelősséget kell vállalnia a családjáért. Nagyon komolytalan ember lehet, szerintem te csak egy futó kaland vagy neki.

Teljesen normális dolog, hogy a felesége nem akar a srác szüleinél lakni, hanem önálló életet akar kezdeni. Ha a srác ebben nem támogatja, akkor az még nagyon kisfiú, nem férfi, nem apa. Majd fizetheti a gyerektartást, remélem a felesége bevasalj rajta.

2015. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit gondoljak. Nekem teljesen más szemszögből állította be a dolgokat. Jelenleg úgy érzem fontosabb vagyok neki, mint ők és akár le is mondana értem róluk. Már bemutatott a családjának és a barãtainak is.
2015. jún. 19. 16:16
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
És mik a tervei a fiúnak? Te is odaköltözöl hozzájuk? Mert ha felség és gyerek miatt nem akart költözni akkor rád se nagyon vár jobb...
2015. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe se jutna úgy összeházasodni vagy gyereket vállalni, hogy valójában nincs is hová, csak a szülők nyakára...


Vagy szerinted ez normális, kérdező? Téged is a nagymamával és nagypapával egy fedél alatt nevelgettek édesanyádék?


Szerintem teljesen érthető és abszolút elfogadható, hogy a "párod" felesége nem akart tovább az anyósa nyakán élni, főleg azután nem, miután kiderült, hogy kisbabájuk is lesz. Normális, értelmes, felnőtt emberek azért ilyenkor - már ha nem jóval előbb - természetes, hogy különköltöznek a szülőktől.

A legtöbb ember igyekszik minél előbb a maga lábára állni, mi ebben a furcsa? Nekem inkább az a furcsa, hogy a párodnak ennyire jó így, hogy kényelmesen éldegél otthon a Mama-Hotelben és ez szerinted is rendben van így...


Ebben a történetben a feleségnek van igaza, és jól tette, hogy elköltözött és nem olyan kényelmes, mint a párod, hanem sokkal felelősségteljesebb és nem az anyósa meg apósa nyakára akarja megszülni a kisbabáját.


Egyébként 1 hónap együttjárás után meg nagyon korai még a részetekről komoly kapcsolatról és közös jövőről álmodozni szerintem.

2015. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
A gyerek anyja csak minimális láthatást akarna engedni a páromnak. Viszont, Ő az elmondása szerint szeretne foglakozni vele többet. Szerintem a lány ezzel próbálja zsarolni, pedig a párom felajánlotta h vásároljanak együtt neki, de ő visszautasította azzal az indokkal, hogy nem közösködik. Arról sem akar szólni szerintem mikor szülni fog, elvárja h a párom keresse.ezzel pedig csak az ellenkezőjét éri el, mert ő nem fogja keresni. Amióta ismerjük egymast egy e-mailt írt csak neki a párom. Ezekből arra következtetek, hogy nem érdekli mi van velük és csak én vagyok neki fontos, mert állandóan együtt vagyunk.
2015. jún. 19. 20:34
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kár hogy nem fogjuk látni mi lesz a szappanopera következő epizódja, amikor odaköltözöl José-Armandohoz és anyóssal laktok. Akkor majd az lesz az indok, hogy azért nem költöztök, mert gyerektartást kell fizetni.
2015. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

19-es. :-))))

Hű kérdező te annyira naiv vagy! Én nem terveznek ennyire előre ezzel a pasival.

Még az is előfordulhat, ha megszületik az a gyerek, a pasi visszakonyorgi magát a feleséghez, mert elojon benne a kép, az idilli család gyerekkel, milyen jó is lenne ujra együtt, te meg mész a felejtőbe.

Az hogy nem beszélnek egy hónapja teljesen normális egy szakitasnal, hidd el később fognak, többet is mint szeretnéd.

Egy szórakozóhelyen ismerkedtetek meg? Hát nagyon biztató...

2015. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!