Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Neveznétek Lászlónak a leendő...

Neveznétek Lászlónak a leendő fiatokat vagy ezt később cikinek érezné a gyerek a sok Dániel, Bence és Dávid között (csak szemezgettem a leggyakoribbak közül)?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 18:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
39%
A László Róbert tetszik (bár én inkább Róbert Lászlónak adnám) :)
2015. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
38%

A László és a Róbert régebbi szép nevek, egyre ritkábbak, főleg a Róbert. A Zsombor meg a Sebestyén meg mostani "felkapott" nevek.

Esetleg László Sebestyén?

2015. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Én simán adnám a László nevet, pont az általad leírt ok miatt (a kislányom bölcsijében szinte minden kisfiú Bence, Marcell vagy Dávid) Bár nem érint a fiúnév választás - mert a születendő gyerekemről kiderült hogy még egy lányunk lesz - amíg nem tudtuk a nemét, a János nevet adtuk volna a fiú nevek közül. Páran le is hülyéztek miatta, de nekem akkor is nagyon tetszenek a régiesebb férfi nevek, főleg ha családi hagyomány is indokolja az adását.
2015. jún. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Üdv néktek, lepontozó trollok!
2015. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

Én nem adnám a Lászlót, főleg, hogy családtag után kapná. Nem szeretem az ilyet, maximum 2. névnek.


Amúgy a ti neveitek közül én a Sebestyén Lászlót választanám vagy a Sebestyén Róbertet.

2015. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

Én visszatrollkodtam és felpontoztam mkit! Most már kéne egy rendszer, amiben azt is látni kik pontoznak, mert nagyon idegesítő! Valszeg itt is olyan pontoz, aki még csak a kérdésre se válaszolt!

Kérdező a Laci név nem tetszik, de legalább nem ronda név, nagyon is vállalható! Ha párodnak nem bejövős, akkor viszont bukta és lehet tovább agyalni!

2015. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
55%

Írtad a László Róbertet, szeritnem fordítva jobb, Robi vagányabb név.

Amúgy ne zavarjon ha gyakori a név, az én fiamnak is gyakori neve van és se a bölcsibe nem volt és úgy néz ki az oviba sem lesz a csoportszobába ugyanolyan keresztnevű.

2015. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem adnám, de csak azért mert nem tetszik. De nem tetszik az általad felsorolt többi név sem.

Nem attól szép egy név, hogy gyakori.

2015. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
35%
max 2. névnek, ha apjának ez a neve
2015. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a nevet add amelyik neked a legjobban tetszik! Az meg hogy később ciki lessz ne aggódj,általában a saját nevével senki nincs megelégedve :-) Nekem pl hosszu nevem van amit lehet becézni (persze nem szeretem) ezért a gyerekeim név választásánál olyat kerestem ami nem tul hosszu,és nincs becézése. Szerintem a legszebb nevek :-). Mivel a fiam még kicsi ő még nem törődik vele,de a lányom már kifejezte nemtetszését a neve iránt,és mikor megkérdeztem hogy akkor mégis milyet szeretett volna a válasz egyértelmüen Barbi volt :D Na bummm......ezért agyalhat az ember 9 hónapig a legtökéletesebb neven :-) Szóval mindegy mit választol 90% hogy majd nem fog neki tetszeni.....
2015. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!