Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az önkormányzattól is lehet...

Az önkormányzattól is lehet egyszeri támogatást kérni miután megszületett a baba?

Figyelt kérdés
Nem az anyasági támogatásra gondolok hanem úgy hallotam az önkormányzat is ad.De én ezt eddig nem tudtam és mi meg már lassan 5 hónaposak leszünk akkor lecsúsztunk róla?
2010. márc. 2. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kérni, de sok önkormányzat nem ad, mert nem telik rá. Van ahol a baba 3hónapos koráig, de van ahol fél éves korig adják. Érdeklődj utána.
2010. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még Budapesten belül sem egységes, mert pl a XI. kerületben 89.000 ft egyszeri támogatás jár, Csepelen 27e Ft, valahol meg egy jó nagy büdös 0.

De pl Szolnokon sem jár semmi. Önkormányzattól függ, hívdd fel az ügyfélszolgálatot.

2010. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önkormányzat függő! Érden babacsomagot adnak! Kb. 50000 Ft értékben van benne sok hasznos dolog, rugdalózók, törölköző, játék, pelenka, stb.
2010. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Egyáltalán nem vagy lecsúszva, menj be az önkormányzatotokhoz és mg kérheted. EZ nem kötelező csak adható. Nekünk 10e forint volt.
2010. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, amelyik ad, és van, amelyik nem. Ez nem állami támogatás, ezt a város (vagy kerület) önkormányzata dönti el.
2010. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!