Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lányom egyfolytában este...

A lányom egyfolytában este vagy amikor unatkozik piszkálja?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy a lányom aki szeptemberbe lesz 3 éves piszkálja a nuniját.

Amiota levettem rola a pelust egyfolytában nyulkàl.

Ez normális ebben a korszakban?

Nyugtassatok meg kérlek


2015. jún. 30. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

Ismerkedik a testével.

Óvónő ismerősöm azt mondta, hogy a délutáni alvásnál kb minden gyerek ismerkedik magával, ez az élet rendje, ne aggódj:)

2015. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, de azért arra meg kell tanítani, hogy piszkos kézzel ne nyúljon hozzá, meg hogy ezt nem illik mások előtt csinálni.
2015. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát szoktam neki mondani hogy ez nem szép dolog.

És hogy ilyet nem szabad csinálni.

Vagy azt ne mondjam hogy nem szabad?

2015. jún. 30. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szabad olyat mondani ,hogy nem szép dolog, mert jól mondták az előzőek hogy csak a testével ismerkedik csak azt kell mondani hogy társaságban ne csinálja vagy akkor mikor nem látják. Ne hogy ez rögzüljön be neki hogy ez rossz dolog és maradandó károsodása legyen.
2015. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem Köszönöm
2015. jún. 30. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, őszinte leszek veled!

Nekem tiszta emlékképem van róla, amikor én ismerkedtem (nyilván nem tudtam, hogy mit csinálok) és pont ugyanezt mondták nekem, hogy nem szép dolog, nem szabad, stb.

Én meg mivel kellemes érzést éreztem, és nem tudtam, hogy mi rosszat csinálok, így csináltam titokban, amitől meg aztán tök szarul éreztem magam, mert olyat tettem, amit elvileg nem volt szabad. Magyarul bűntudatom volt...

jó tanács:

Tudom, hogy fura ezt látni egy ilyen pici manótól, de úgy beszélgess vele, hogy ne szégyenüljön meg, ne legyen lelkiismeretfurdalása, vagy bűntudata és óvatosan a szavak használatával...

(1es)

2015. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is csinálta... de már a kezdetektől el bujkált,és úgy csinálta. Párszor rajta kaptam,ettől meg ijedt,mondtam neki nincs baj,de másnak ne mutassa meg,és ne tudjon róla senki.Fél év volt talán...utána nem vettem észre hogy működik. :D persze tuti magához nyúl..de azóta eltelt pár év,és még diszkrétebb és óvatosabb ezzel kapcsolatban. És igen...én is emlékszem az ovis korszakomra,amikor elkezdtük felfedezni a testünket. Oviba.. alvás előtt..vagy után.Tisztán emlékszem. Aztán ez csitult. Majd kamasz korban újra rám tört. Szóval ne szidd le,csak valahogy mond meg neki,hogy ez legyen az ő titka. És igen, a higiéniára oda kell figyelni... amúgy is fogékonyak a fertőzésekre ilyen korban.
2015. jún. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kincsem, ezt mások előtt ne bőven elég. Ismerkedik, vicces neki.

Majd jönnek a keresztkérdések, hogy az mi neki, mi honnan jön ki(pisi, kaki, és anya neked mid vérzik).

Nálam fiú és lány is van. A lány minden este megnézi magának, hogy nincs kukaca. És a csiklója nem nő hosszabbra, abból nem lesz kukaca, a tesónak nem megy össze...

2015. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jól van Köszönöm.

Na az a helyzet hogy én emlékszem arra amikor én ezt csinaltam.

És bizony anyám kinevetett.

Igaziból nagyon szegyeltem is magam. Mondjuk visszafogottab is vagyok minden tekintetben. Sőt anyu még a szexre is azt mondta hogy csúnya na ez nálam a kényes témák közé tartozik problémák is vannak ebből.

Ezt nem akarom neki.

Tegnap is kezdeni kezdte mire én " figyelj kislányom nem baj hogy ezt teszed de ne mások előtt mert az nem szép"

Mondjuk ezt a nem szép dolgot hanyagolom nehogy úgy járjon mint én.

2015. júl. 1. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!