Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan reagáltatok volna az...

Hogyan reagáltatok volna az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap a fiaim a szomszéd kisfiúval játszottak, én közben az apukájával beszélgettem. A fiúk labdáztak, odagurult hozzám a labda, majd amikor visszadobtam a szomszéd kisfiú nem tudta elkapni és fejbe találta. (Kicsit dobtam, nem ütötte meg) Rögtön mondtam, hogy "Jaj, bocsánat, nem így akartam". Mire a kisfiú odajött és rácsapott a hátsómra. Kíváncsi vagyok, ki hogyan reagált volna egy hasonló szituban.
2015. júl. 1. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát belőlem kitört volna a nevetés. Attól függetlenül, hogy nem épp helyesen reagált a kis gazfickó, nagyon viccesen torolta meg a fejbekólintást. :)
2015. júl. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én hasonló helyzetben voltam, de ugyanez.

Nálunk az történt, hogy a gyerekem ovis csoporttársa csapott minden előzmény nélkül rám. Én nem tartottam viccesnek, rá is szóltam, hogy majd ha én is ezt csinálom vele, neki akkor lehet neki velem, addig nem.

A te esetedben más a helyzet, a gyerekek ebben a korban gyakran félreértik a szándékot, akkor is, ha bocsánatot kérsz. Sok konfliktus ebből adódik. Én mégsem találom viccesnek ezt sem, bár ne láttam, nem ismerem a gyereket, nem tudom, hogy dühből csapott, vagy meglegyintett és nevetett...de szerintem gáz, nem gondolom, hogy bocsánatkérés után vissza kéne adni.

2015. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, első mondatból kimaradt egy szó: NEM ugyanez.
2015. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!