Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ilyen gyerekeket minek...

Az ilyen gyerekeket minek szülik meg?

Figyelt kérdés

Egyik lakó kisfiának valamilyen szindrómája van. Először azt hittem, hogy valami kisded lakik alattunk, de kiderült, hogy 7 éves fiú. Szinte állandóan "e"-szerű hangokat ad ki, majd élesen sikongat. Csoda, hogy a hangja nem megy el, mert reggeltől estig ezt csinálja. Csak minimális megszakítások vannak. Rohadt idegesítő. Én nem tudtam tőle vizsgákra rendesen tanulni, anyám pedig éjjeles után aludni. Az anyjának is sokszor elfogy a türelme és hangosan rászól.

Az apja lemondott róla és elvált a nőtől. Most külföldön dolgozik. Abortusz vagy intézet esetén nem vált volna el, mert előre lehetett tudni, hogy ilyen lesz a gyerek. Ám a nő egyikre sem volt hajlandó és most mindannyian ennek isszuk a levét. Szegény gyereket is sajnáljuk, mert egy 2 éves is értelmesebb.


2015. júl. 9. 12:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"(Lakhatna fölöttetek folyton bulizó egyetemista, csak bottal járni tudó és emiatt folyton kopogó öreg néni, és még sorolhatnám. Ők mind zavarnának, akkor nekik sem kellene megszületniük?)"

De ő nekik van és volt is normális életük. Ami nemcsak abból áll, hogy fekszenek az ágyon vagy hangokat adnak ki. Az ilyen gyerekek csak szenvednek.

2015. júl. 10. 20:23
 12/12 anonim ***** válasza:
Szigeteltesd le a lakást. Egyébként elég valószerűtlen, hogy ennyire ismerd őket, hogy tudd, hogy a szomszéd nő milyen szűrővizsgálatkora járt és mikor tudta meg, hogy beteg a babája. Mégis honnan veszed ezeket az infókat? Pletykákból vagy tőle? Elhiszem, hogy borzasztó zavaró a zaj, de te meg szánalmas vagy.
2015. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!