Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szoktatok a gyereketeknek...

Ti szoktatok a gyereketeknek születésnapjára ajándékot venni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 14:53
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem veszel?
2015. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Mert a mi ajándékunk a torta és a vendéglátás. Ezen kívül nem tartom szükségesnek az ajándékot.
2015. júl. 13. 15:05
 13/44 anonim ***** válasza:
80%
Igen szoktunk. Tortán meg általában én csinálom.
2015. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
78%

Ki más venne, ha nem én?

Természetesen nagyszülőktől is kap, de az ő nevükben is legtöbbször én veszem meg, mert én tudom minek örülne a legjobban, nagyszülők már nem annyira igazodnak ki a modern játékok közt.

Gyerekkoromban is anyuéktól kaptuk a legértékesebbet, bár volt 2-3 év amíg rosszul álltunk anyagilag, akkor becsúszott 1-1 "hasznos ajándék" amit amúgyis meg kellett volna venni pl. tolltartó vagy új cipő.

2015. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
67%
Akkor csak karácsonyra kapnak ajándékot? VAgy nem ünnepre vesztek nekik játékokat, hanem csak úgy? És nem rossz nekik, hogy más gyerekek mind kapnak szülinapi ajándékot csak ők nem? Ti sem kaptok akkor egymástól és a gyerekektől sem? NAgyiknak sem vesztek?
2015. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy sima hétköznap is képesek vagyunk nekik játékot venni, akkor majd ünnepnap nem veszek. Annyi mindent tudnék mindig venni, győzöm leállítani magam. A férjem is ilyen:)
2015. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Senkinek mert nem telne rá. De ez most annyira gáz? Ajándékok nélkül is szeret a gyerek szerencsére :)
2015. júl. 13. 15:09
 18/44 anonim ***** válasza:
76%

12: de mekkora a gyerek?

Ha nagyobbacska, megkérdezted hogy tortának és bulinak vagy egy valamilyen készletnek örülne-e jobban?

Mert ha nincs beleszólása, és csak azért van buli, mert megszólna a család, akkor azt nem nevezném ajándéknak.

Én úgy gondolom, ha nincs rá keret nem muszáj erőltetni a bulit, hadd válasszon a gyerek, hogy ő mit akar, legalább egy évben egyszer. Vagy lehetne torta+ajándék teljes buli helyett.

2015. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
86%
Azért egy doboz gyurma beleférne a vendéglátás mellé. Ha nektek ez megfelel, akkor jó, de nekem rossz lenne a lelkiismeretem, ha nem ajándékozhatnám meg a gyerekeimet. A szülinapjukon reggel én valami kedves kis meglepetéssel ébresztem őket, ez nekem is öröm!!!
2015. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
87%
Most komoly lepontozod mert van aki vesz ajándékot a gyerekének. Huu képzeld mi még egymást is meglepjük a férjemmel amikor szülinapunk van... számomra a torta nem is ajándék azt csak egy plussz...
2015. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!