Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szoktatok a gyereketeknek...

Ti szoktatok a gyereketeknek születésnapjára ajándékot venni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 14:53
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
20-as, én nem pontoztam senkit... Mindenki véleményéért ment a zöld kezecske, kivéve téged :)
2015. júl. 13. 15:11
 22/44 anonim ***** válasza:
57%
Mit takar a vendéglátás?
2015. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
20%

Még csak 2 éves, eddig nem volt a torta mellé ajándék.

Rengeteg dolgot veszünk neki így is. Idén pl 1 hónappal korábban tudtam venni olcsóbban pedálos traktort, az volt az ajándék. De ahogy megjött, megkapta. Szóval ráfogtuk, hogy szülinapra kapja, de valójában csak úgy kapta.

Amikor családi összejövetel van, úgyis kap annyi mindent, hogy fel sem tűnik neki, hogy mi is adtunk-e valamit, vagy nem.

Lehet, később ez változni fog, lehet, hogy nem. Még nem tudom.

2015. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim válasza:
73%
Jó hát ha nem telik rá akkor nyilván érthető...de egyébként ez mindenhol szokás, ez az első alkalom hogy ilyenről hallok (legalábbis Magyarországon)
2015. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
69%

Ja hogy nem telne rá, erről eddig nem volt szó. De ez egy elfogadható indok. Habár nem egészen, mert valami apró dolgot, egy doboz színes ceruzát vagy egy maradék anyagokból varrt plüssállatot akor is adnék. Hogy lássa, hogy bár nincs pénzem, szeretném minden lehető módon kimutatni, hogy szeretem őt, és hogy tudom, hogy ez egy nagyon fontos nap, nemcsak neki, hanem nekem is.


Igen, én saját magamról tudom, hogy nagyon is rossz, ha úgy nősz fel, hogy arra sem jut pénz, ami az összes osztálytársadnak, ismerősödnek teljesen magától értetődő és természetes. Pontozzál le, ahogy eddig is mindenkit.

2015. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
85%
Nem mástól várom az ajándékot a gyerekeimnek, az én dolgom, vagyis a miénk a férjemmel, hogy gondoskodjunk tortáról, ajándékról, ünnepi ebédről, süteményről, lufiról...
2015. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
85%
A vendéglátás nem a gyereknek szól, hanem a családnak.
2015. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
77%

Te írod h nem telne rá akkor nem azért nem veszel mert szted ez nem fontos mint az előtte lévő kommentben írtad... hanem mert nincs rá pénz... ez azért más... minz h te nem tartod fontosnak...

A gyereknek viszont rosszul eshet... főleg ha nagy suliba kérdezik mit kapott és csak annyit mond h tortát...

2015. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
81%
Most akkor nincs rá pénz vagy ha lenne sem vennél?
2015. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg én sem értem hogyha családi bulira meg tortára telik akkor egy 1-2ezer Ft-os apróság miért nem fér bele?

Vagy az is lehetne, hogy az egyik nagyi ajándéka egy kedvenc figurás torta és a szülők vesznek rendes ajándékot, ha már máshogy nem.

De szerintem a család sejti hogy nem vagytok milliomosok, és ha nem lenne ebéd csak egy délutáni torta+kávé senki se dőlne a kardjába.

2015. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!