Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol találok, milyen néven...

Hol találok, milyen néven keressek baba fényképalbumot, ami nem "bedugós/zsebes" hanem az olalra teszenm a képeket és van egy plusz átlátszó lap, ami "ragad", azzal lehet lefedni, fixálni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 08:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor inkább várjál, amíg az öledbe pottyan egy olyan album, amit megálmodtál, az biztos gyorsabb.
2015. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy milyenre gondolsz, az enyémek is ilyenek. Az album lapjain nagyon vékony, ragadós csíkok futnak átlósan, és minden lapon van egy átlátszó fóliaszerűség, ezt kell felemelni, amíg a képet elhelyezed, aztán visszahajtod, ha kész vagy.

Meg nem tudom mondani, hogy ilyet hol találsz, de ha elfogadsz egy tanácsot, ne specifikusan baba fényképalbumot keress, hanem csak úgy simán, egyszerűen fényképalbumot. Így minden bizonnyal nagyobb lesz a választék. A mi albumaink is kívülről tök egyszerűek, fekete borítójuk van, arany betűkkel ráírva, hogy PHOTOS, igaz, én arany alkoholos ficcel kidekoráltam, de ennyi. De komolyan nem tudom már, hol vettem, lehet, hogy a Tesco-ban, de nem tudom, már régen volt. Igaz, én ezt teljesen találomra vettem le a polcról, nem volt konkrét elképzelésem, hogy milyet szeretnék.


Egyébként itt van, ami neked kell, öntapadós fotóalbum a neve, itt van bőven: [link] de ha így keresed, szerintem még találsz egy rakattal.

2015. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszi

22x 28 asok a babaalbumok

tehát két fekvőkép fér el?

2015. júl. 16. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!