Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha egyedül maradántok...

Anyukák! Ha egyedül maradántok a gyerek (ek) kel mihez kezdenétek?

Figyelt kérdés
Pusztán érdeklődés.. Direkt nem írok indokot az egyedül maradásra, de tegyük fel hogy gyerektartást kapnátok az apától. Hogy élnétek tovább anyagi,érzelmi szempontból? Hogyan oldanátok meg a mindennapi dolgokat?
2015. júl. 17. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Én lennék az aki a gyerektartást fizeti.
2015. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Én ebbe bele sem akarok gondolni.

19 éves házasok vagyunk, előtte 6 évet együtt jártunk. Nagyon jól megvagyunk. Van 3 gyerekünk. Néha belém hasítanak rossz gondolatok, de elhessegetem. Érzelmileg nagyon-nagyon megviselne. Nehéz lenne...

2015. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Nos, nálunk gyerektartást sose volt, apuka megoldotta, hogy ne kelljen fizetnie. Én meg megoldottam, hogy nevelni tudjam a gyereket nélküle is. Túlóra, másik munkahely, nagyszülő/bebiszitter. Mindent meg lehet oldani csak akarni kell
2015. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha tényleg ez történne, anyagilag akkor sem viselne meg, jól fizető, stabil munkám van, és direkt egy gyereket vállaltunk, az is szempont volt, hogy ha valami miatt valamelyikünk egyedül maradna, akkor ne legyen nagy gond, és tovább tudjuk nevelni a kicsit. Érzelmileg nehéz lenne, de erős vagyok, a fiamért kitartanék.
2015. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
a gyermek tartja az erőt benne. normális anya olyankor mindenre képes, nem esik önsajnálatba, nem teheti meg.
2015. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

A helyzet adott, ebből hoznám ki a legjobbat.

A gyerekeim léte miatt motiváltan igyekeznék megoldani a helyzetet a legnagyobb igyekezetem szerint. Ha kell túlóráznék, másodállást vállalnék.

Nagyszülők a gyerekeket eközben elvállalnák amíg dolgozom, szerencsére rájuk mindig számíthattam.

2015. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
Most jon a harmadik gyerek. Oda ahonnan eljottem, nem mehetek vissza. Azt hiszem osszeomlanek. De bizom a ferjemben. Jo a kapcsolatunk. Nem tortenik ilyen.
2015. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
itt még istent is lepontoznák..
2015. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Jah, főleg, ha ő venné el apukát...
2015. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Úgy gondolom, anyagilag megoldanám, mivel van saját lakásom, ami most albérletbe van adva, illetve szerencsére nem minimálbérért dolgoztam. Jelenleg gyed-en vagyok, de ha mellette visszamennék a munkahelyemre, akkor pláne jó jövedelmem lenne.

Érzelmileg nehéz lenne, de valószínűleg a mindennapi dolgok elterelnék a figyelmemet róla.

2015. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!