Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ha egyedül maradántok...

Anyukák! Ha egyedül maradántok a gyerek (ek) kel mihez kezdenétek?

Figyelt kérdés
Pusztán érdeklődés.. Direkt nem írok indokot az egyedül maradásra, de tegyük fel hogy gyerektartást kapnátok az apától. Hogy élnétek tovább anyagi,érzelmi szempontból? Hogyan oldanátok meg a mindennapi dolgokat?
2015. júl. 17. 18:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

7-es

Én is bíztam a férjemben, azt hittem tökéletes a kapcsolatunk, mégis egyedül hagyott egy újszülöttel....

2015. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 3 és egy 1 éves kisfiam. Ha egyedül maradnék, akkor valószínűleg egy időre visszaköltöznék a szüleimhez vidékre, amíg találnék magunknak egy saját lakást. Anyagilag megoldanám, de lehet a kicsi két éves kora előtt vissza kellene mennem dolgozni. Viszont érzelmileg nagyon megviselne. A férjem életem szerelme, vele szeretném leélni az életemet. Ha ez összeomlana nem hiszem, hogy tudnék annyira bízni férfiben, hogy újra férjhez menjek.
2015. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Érzelmileg megviselne, mert nagyon szeretem a férjem, de biztos, hogy összeszedném magam legalább a gyerek miatt.

Anyagilag nem lenne probléma, még akkor sem, ha nem fizetne gyerektartást.

Mivel a férjem nagyon sokat dolgozik, ezért a gyerek és a háztartás szinte teljesen rám marad, így bizonyos szempontból még könnyebb is lenne. Valamivel kevesebb lenne a házimunka és annyival több lenne a szabadidőm, amennyi láthatásra elvinné.

2015. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

őszintén szólva, szerintem több lenne a szabadidőm :D ha még 1-1 hétvégére elvinné apa, akkor meg még kipihent is lennék :D

jó ez most csúnyán hangzik, de mi most robot üzemmódban vagyunk, férjemnek vállalkozása van, igyekszik felfuttatni ezért keveset van itthon. annyi, hogy ő viszi reggel oviba a gyereket, de én megyek érte, én vásárolok, főzök, hétközbe takarítok, ő este jön haza, most beszéltünk, majd olyan 10-11 fele keveredik haza és f8-kor elment :)


ha elválna, akkor kevesebb lenne a mosni, mosogatni való, nem kéne utána rendbetennem az ágyat és egyel kevesebb adagot főznék :D

anyagilag gyerektartás nélkül is ellennénk a gyerkőccel, 2 munkahelyem van, tisztességesen dolgozom :)

lelkileg viszont biztos trottyon lennék, gyerekkorunkban jöttünk össze, azt se tudnám merre induljak előre, szóval nem tudom, hogy nyitnék-e egyhamar valamerre...

2015. júl. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Érzelmileg nagyon nagyon fájna.Anyagilag nem lenne gond,van saját cégem,bejáratott,így fenn tudnám tartani magunkat.A házunk(2 generációs) tehermentes,közös,ha eladnánk simán kijönne belőle 2-3 lakás.Van saját autónk 2 db(nekem és a férjemnek is).3 gyerekes
2015. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%

Anyagilag semmi gond nem lenne. Viszont érzelmileg,biztos kikészülnék. A fiam imádja az apját (nagyon jó apa), a szívem megszakadna, hogy ha nem látná minden nap. Nem mellesleg én is nagyon szeretem a férjem.

Őszintén! Biztos,hogy vonszolnám az életem, mert a gyerekeim miatt muszáj (tesót most várjuk), de szerintem nagyon nehezen élném túl.

2015. júl. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Látom többen vagytok, akiknek anyagilag nem jelentene problémát, érzelmileg viszont igen.

2015. júl. 18. 08:18
 18/19 anonim ***** válasza:
18%
Ami elég érdekes, ismerven a mai magyar eletszinvonalat. ....
2015. júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hazaköltöznék anyukámhoz. Egyedül biztosan nem tudnám csinálni, fel kellene érte adnom az állásomat. Vagy az is lehet, hogy ideköltöztetném a húgomat. Attól függ, kinek lenne szimpatikusabb a dolog. Szerencsére jó a kapcsolatom velük.
2015. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!