Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 90. 000 Ft-ból lehet gyereket...

90. 000 Ft-ból lehet gyereket nevelni?

Figyelt kérdés
Minden számla ki van fizetve, és marad a hónapra 90.000 Ft, ennyiből lehet gyereket nevelni. Ételre, tisztítószerekre, a gyereknek pelenka, és a többi dolgot kellene belőle venni. Ez az összeg elég?
2015. júl. 23. 23:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
nekunk a kajálásunk hármunknak - mi ketten plusz a 1,5 éves fiam,- 60 ezer ft-bol jon ki. kétszer vásárolok egy honapban,- akkor 30-30 ezer forintért. nem rohangálunk a boltba minden szir-szarért a 60 ezerbol boven jut még a seranoi sonkára is és desszertekre is..ja, és moshato pelenkát használunk.
2015. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%

én nem tudom,hogy csináljátok,de nálunk sokkal több elmegy kajára. Így nyáron csak a zöldségesnél ott hagyok két rongyot naponta,és akkor még a közért.

mi vagy 200-at költünk kajára,de lejjebb kellene vennünk,mert nem győzzük már.

2015. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
azért sem értem,mert bemegyek a közértbe,és ha nem veszek semmit,akkor fizetek egy tízest. Ti hogy csináljátok?
2015. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindegy melyik közértbe jár az ember, nem mindegy hogy listával megy-e, magyarán hogy tudatos vásárló-e. Amég csak elmentem bevásárolni és bedobáltam a kosárban amire úgy gondoltam kell 100.000ft. körül elment kajára havonta. Amióta megtanítottak vásárolni és ugyanazokat a kajákat főzöm csak célirányosan vásárolok kijön mindez max

60.000ft-ra.. És mondom mégegyszer ugyanúgy étkezünk, ugyanazokat esszük.

2015. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
Havi költőpènzünk kb. 110-120 ezer hármònkra. Kaja, pelus, tisztìtò ès tisztálkodò szerek, ruha. Nèha már szükös, mèg ùgy is, hogy zöldsèget, gyümölcdöt, hùs nagy rèszèt, tojást nagyszülöktől hozzuk. Ezen kìvül van fèlretrett pènzetek, nem várt kiadásokra? Pl ha a kocsi elromlik ès javìttatni kell, akkor a 90e kevès lesz.
2015. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
42%

Három emberre ennek bőven elégnek kell lennie. Nálunk is ennyi maradt még egy fél évvel ezelőtt minden hónapban a fizetnivalók után. Ez két dolgozó emberre, és egy óvodásra, később kisiskolásra tökéletesen elég volt.

Most már valamivel több a bevétel, mindig meg is lepődök rajta, hogy hónap végén megmarad belőle, valahogy nincs is ingerenciánk többet költeni.

2015. júl. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%

13-as, nem tudom, te hogyan vásárolsz, én mondjuk nem járok "közértbe", Tesco-ban, Interspar-ban, Lidl-ben vásárolok, néha nagy ritkán bemegyek a közeli Coop-ba, de ott mindig ledöbbenek, hogy milyen túlárazott vackokat árulnak. Például pont tegnap szentségeltem azon, hogy a saját márkás kukoricakonzervjük 300 forint, ugyanannyi, mint a Globus (és egyébként egyik sem igazán finom, vagy legalább is nekünk nem jön be), míg a Sparban a saját márkás feleennyibe kerül, és a legfinomabb, amit csak kapni lehet. Jó, tudom, a kukoricakonzerv nem központi kérdés, de nálunk elég sok fogy belőle :D

Igazából a legtöbb gyakran vásárolt terméknél sikerült megtalálnom hogy hol lehet a legolcsóbban a legjobb minőséget megvenni, úgyhogy nem egyetlen helyre járunk. Megvan, hogy mit honnan veszünk meg.

2015. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!