Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közterületen parkolók ti benn...

Közterületen parkolók ti benn hagyjátok a gyerekülést a kocsiban?

Figyelt kérdés
Milyen árkategoria az ülésetek?

#Parkoláy
2015. júl. 25. 22:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs saját autónk, de anyukámnak és apukámnak a kocsijában is volt a kezdetektől egy-egy gyerekülés (amikor már nem hordozót használtunk), mert sokszor utaztunk velük (közel laknak mindketten). Sose vették ki a gyerekülést, pedig azért napi használatban nem is volt. 8 év alatt egyikük kocsijának sem lett semmi baja, pedig mindketten a ház előtt, az utcán parkolnak. Azt már meg nem tudom mondani, hogy melyik kocsiban mennyiért vásárolt ülés volt, 8 év alatt vettünk jónéhányat, ráadásul duplán ugyebár, úgyhogy a fene se emlékszik :)
2015. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kis településen lakunk, a kocsik a ház előtt parkolnak. Az enyémben 60 ezres ülés van, de soha nem vesszük ki, mert gyakran használjuk. Párom kocsijában használt, kb. 6 ezres ülés van, de azt legtöbbször kivesszük, mert a munkája miatt kell a hely pakolni.
2015. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
70 ezres ülés, nem vesszük ki sose, szép is lenne cipelni fel a gyereket meg az ülést a harmadikra :) örültünk, mikor kinőtte a hordozót, és nem kellett azzal cipeli, bár azt is néha lent hagytuk. A babakocsit a csomagtartóban tartjuk.
2015. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vesszük ki. 2*40 ezres ülés van benne.
2015. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Az én autóm a ház előtt áll, a férjemé a garázsban. Az enyémben van egy Maxi Cosi meg egy Rőmer ülés, újonnan kb 140e Ft volt a kettő. Nem szoktam kivenni az üléseket. Az én autómat utoljára 1,5 évesen törték fel, de akkor még nem itt laktunk.
2015. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott soha, hogy kivegyem. Egy 8 ezres es egy 9 ezres ules van benne.
2015. júl. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mi is közterületen parkolunk a ház előtt. A két gyerekülés újkori áron volt 70 ezert Ft együtt. Nem lenne kedvünk folyton ki be szerelgetni. Én úgy gondolom, hogy a gyerekülést nem nagyon éri meg ellopni, mert használtan már töredékét éri, sokan mindenképpen csak újat vesznek.
2015. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ó kérlek, nekünk olyan dolgokat vittek el a kocsiból, hogy tényleg ki az a hülye, akinek megérte.... Értéktelen vacakokat, hasznàlt pàr cipőt, stb.
2015. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Igen úgy gondoltam hogy parkolóban van kint a kocsi csak hétvégén használjuk. Elég drága ülést néztem ki, bár kinek mi az ugye ... kb 70 eFt és félek. Még nem törték fel a kocsinkat, Újpestről van szó egyébként
2015. júl. 26. 10:40
 20/24 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom,h nem lehet túl gyakori eset,h gyerekülést lopnak ki autóból. Ált. könnyen mozdítható, és viszonylag kisméretű (ablakon kiférő) dolgokat lovasítanak meg. Elég kockázatos lenne a tolvaj szempontjából az ülés kikötésével bíbelődni, és nem elég csak az ablakot betörni. Biztos,h akadnak azért példák erre is, de sztem ritka lehet.
2015. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!