Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van e különbség az első és...

Van e különbség az első és második terhesseg között?

Figyelt kérdés
a fiam 13 hónapos, most 8hetes terhes vagyok.aggódom mert a fiammal már a 32ik hétben nyilni kezdtem és méhösszehhúzódásaim is voltak.4hétig infúzión voltam benn.mennyi esély van arra h most a második terhességemnél is lesznek ilyen gondok?
2015. márc. 11. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen más volt a két terhességem. Valakinek meg ugyanolyan... nem lehet tudni előre.

De esetleg az pozitív lehet, hogy most már tudod mire figyelj! Szedj magnéziumot, és ne erőltesd meg magad. Tudom nehéz egy kisgyerek mellett, de valahogy meg kell próbálni.

2015. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más volt a két terhességem. Első nyugis, semmi gond vele, a másodikkal meg már az elehétől mindig volt valami.
2015. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más és más,ugyan annál az embernél is. Ezt a doki is mondta,meg anyánál is megfigyeltem,hogy a két testvéremmel való terhessége ég és föld volt egymáshoz képest. Meg mondta,hogy már a 2-ik is más volt mint velem.
2015. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!