Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik császárom lesz. Ti...

Harmadik császárom lesz. Ti megcsináltatnátok közben az elköttetést?

Figyelt kérdés
Józan eszemmel tudom, hogy ez lenne a megoldás, de nekem nagyon rossz lenne a tudat, hogy nem lehet többet gyerekem. 34 éves vagyok, férjem 37. Azt mondja, hogy felőle lehetne 4. Baba, de értsem meg, hogy nem tudunk többet vállalni. Ezt a hármat is elég lesz iskoláztatni. Az egydtemüket még a jövő zenéje, hogy miből fizetjük. Gyógyszert nem szedhetek, gumit utáljuk, az orvosom a spirált javasolja, de a férjem meg azt nem szeretné. Nem tudom mit csináljak. Orvosomtól egy hét gondolkodási időt kaptam a papírok miatt. Most császár kapcsán ingyen lenne a műtét és megoldódna a védekezés egy életre...
2015. júl. 30. 06:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Meg.
2015. júl. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Meg. Nem is vagy már annyira fiatal, és nem biztos, hogy 3 császár után ki tudnál hordani egy negyediket. A három gyereket is elég lest felnevelnetek.
2015. júl. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen, mert:


1. Már van három gyereked.


2. Ezekre sincs meg még a kellö anyagi háttér (a taníttatásukat nem tudnád megoldani).


3.Más módon védekezni nem akartok.



VISZONT ahhoz ragaszkodj amütéttel kapcsoaltban, hoyg ne elkössenek, hanem a petevezetö egy darabját szedjék ki. Ugyanis az elsö módszerrel elöfordulhat, hogy a spermiumok mégis átjutnak, mert meglazul az elkötés - terhes lehetsz -, azonban a megtermékenyített petesejt nem tud átjutnia szük részen, ezért igen nagy a méhen kívüli terhesség esélye.

2015. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Logikusan hangzik. Mi is beszélgettünk már erről. Csak azt tudom elmondani, amit mi a saját életünk alapján döntöttünk. Mi nem csináltatjuk meg. Inkább vállalunk negyedik babát (bár másképp védekezünk majd pl. Gyűrű),de nem akarjuk szándékosan roncsolni egyikünk testét sem. Merthogy ez sem csak téged érint, akár a férjed is vállalhatná. Persze, ha már a saját kasztrálásukról van szó, egyik sem annyira lelkes, mintha a másik testéről van szó.
2015. júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Megcsináltatnám, mert a 3 császár után elég rizikós lenne a 4.

De csak ezért. Mert amúgy bármikor megüthetitek a főnyereményt, és simán vállalhatnátok még egy babát. Szóval ha nem lenne a 3 császár, a Mirena spirált választanám. Helyi hormonhatású cucc, mechanikusan, és hormonálisan egyszerre hat, és az is használhatja, aki amúgy nem szedhet hormontartalmú szert. Pl. én is.

Ja, és egy csomó előnye van, mert a sima spirállal ellentétben nem okozhat gyulladást, sőt kimondottan megelőzi, klimax körül erősen javasolják, csökkenti a tüneteket, ráadásul 2-3 napos jelzésértékű mensi van csak a használata közben.

2015. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Spiral mellett azért elég sokan teherbe esnek....

A ferfinel valóban egyszerűbb a műtét, sőt, ott könnyen visszafordithato is. Más kérdés, hogy sok férfinek ez a férfiasság elvesztését jelentené.

2015. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már arról is, hogy mi lenne, ha ő csináltatná meg. Hát igen. Nem volt lelkes. Ő már úgy nem lenne férfi..., de én nyugodtan megcsináltathatom. Beszéltem már neki a mirénáról is, spirálról is. Igazából egyik sem tetszik neki. Úgy is az lesz, ahogy én döntök. Nem igazán segít a döntésben.
2015. júl. 30. 08:39
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Èn a 4.után csináltattam. Nem bántam meg.
2015. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A 3 császár miatt a te egeszseged miatt talán tényleg jó lenne az elkötés.


A spirált miért ellenzi?? Az neki semmi gondot nem okoz.

2015. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16%

Nezd, ő 37 éves. Az férfiban fiatal. Ha ne adj isten vége lesz a kpcsolatotoknak, ő simán kezdhet új életet, alapithat új családot. Te már ennyi idősen 3 gyerekkel nem valószínű. Nyilván ez is megfordult a fejében.

A spiralt gondolom azért ellenzi, mert ahogy már írtam, magas a hiba százaléka és az irasodbol azt érzékelem, hogy nálad abortusz nem jöhetne szóba

2015. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!