Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik császárom lesz. Ti...

Harmadik császárom lesz. Ti megcsináltatnátok közben az elköttetést?

Figyelt kérdés
Józan eszemmel tudom, hogy ez lenne a megoldás, de nekem nagyon rossz lenne a tudat, hogy nem lehet többet gyerekem. 34 éves vagyok, férjem 37. Azt mondja, hogy felőle lehetne 4. Baba, de értsem meg, hogy nem tudunk többet vállalni. Ezt a hármat is elég lesz iskoláztatni. Az egydtemüket még a jövő zenéje, hogy miből fizetjük. Gyógyszert nem szedhetek, gumit utáljuk, az orvosom a spirált javasolja, de a férjem meg azt nem szeretné. Nem tudom mit csináljak. Orvosomtól egy hét gondolkodási időt kaptam a papírok miatt. Most császár kapcsán ingyen lenne a műtét és megoldódna a védekezés egy életre...
2015. júl. 30. 06:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%
Nekem egy császárom volt, es mikor megkerdeztek megcsinaljak- e az elkötést, ó isten őrizz Nem. Annyira ösztönösen jött ki belőlem. Megértelek ezer százalékig, nem tudnek eleve elrendelve élni. Es igen meg egyetlen egyet szeretnek, De akkor sem fogom elköttetni magam. Nem tudnék együtt élni a gondolattal. Báehogy alakulhat az életem amit meg most soha sem gondolhatok. Volt par hatalmas fordulat az életemben úgyhogy ez az álláspontom. De ez nyilván az én személyes véleményem. Mindenki más.
2015. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 3 császárom volt,és a saját dokim beszélt le az elkötésről!! Fiatal vagyok még,azt mondta,10 év múlva még akár mi lehet,és történhet,válás...egy baleset... és simán lehet a mai műtéti technika mellett 4. sőt 5. császárom is. A védőnőm örjöngött,hogy nem leszek elkötve, a család is hőzöngött, a férjem rám bízta a döntést. Én a dokimra hallgattam,és nem lett megcsinálva. Nem bántam meg.Azóta eltelt 5 év..és erősen gondolkozunk a 4. babán.
2015. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 évesen gondolkodtam erösen az elköttetésen a császárral egybekötve, mivel több gyereket nem akartunk. De aztán mégis úgy döntöttem, hogy ne, a lehetöséget nem akarom elvenni, hoyg meggondolhassam magam.


5 év múlva egyedül maradtam a gyerekekkel, késöbb lett egy másik párom. Mivel neki még nem volt gyereke, meg én si szerettem volna, belevágtunk, és sikeresen (kicsit túlságosan is, mert ikreink lettek). Akkor is meg azóta is örülhetek, hogy annak idején nem kértem a mütétet, pedig látszólag szóba sem jöhetett vlna még egy terhesség.

2015. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

szóval férjed mit is tesz az ügyben?

gumit nem húz

elkötetteni nem hajlandó

vmire hajlandó védekezés terén?

2015. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!