Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányadik próbálkozós ciklusban...

Hányadik próbálkozós ciklusban sikerült teherbe esned? Mennyire görcsöltetek rá?

Figyelt kérdés
Olyanokat kérdeznék, akiknek nincs kimutatott betegsége, amely a teherbeesést befolyásolja.
2015. júl. 31. 16:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
December elején úgy döntöttünk utat engedünk a szerelmünknek, december végén pedig pozitívat teszteltem. Valószínű aznap mikor eldöntöttük és ezt 'megpecsételtük', be is költözött :)
2015. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

1: véletlen volt.

2: 2. hónapban

Ha màst kérdezel, biztos azt mondanà, hogy nagyon ràgörcsöltem. Mértem hőt màr hónapokkal az "éles" időszak előtt, haszntam ovutesztet, ittam teàkat (minimàlis problémàk voltak a ciklusommal, valamint rendszertelen is volt). Viszont pont nem szàmìtottam rà, hogy abban a hónapban sikerülni fog, szóval a havit vàrtam, nem a pozitìv tesztet.


Inkàbb azt mondanàm, hogy terveztük a babàt, nem csak vàrtuk.

2015. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!