Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel a témát?

Hogy hozzam fel a témát?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 1 éve eggyüt vagyunk és nagyon szeretjük egymást már régóta gondolkodok gyereken csak nem tudom ,hogy hozzam fel a témát a barátnőmnek .

Én 20 éves vagyok a barátnőm meg 19 igazából minden meg van egy gyerekvállaláshoz jó annyagi körülmények ház stb.


2015. aug. 2. 22:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
kisebb községekben, falukban így szokás, nincs olyan 25-27 éves akinek ne lenne már 1, 2 gyereke és új párja..
2015. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Megmondom az öszinteséget már meguntam azt ,hogy bulizak már eleget éltem "nagyvilági " életet .

Elfogom venni feleségül a közeljövőbe megkérem a kezét !

Csak kicsit félek ,hogy mit fog szólni a gyerek témához

2015. aug. 2. 22:38
 13/26 anonim válasza:
100%
Menj a francba, hogy neked húszévesen már ennyi pénzed van, csak mert apucinak van cége. :D
2015. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hozza fel a témát?-ebből is látszik hogy a kapcsolatotok sem tart még ott és ti magatok sem, ha még beszélni sem tudtok róla
2015. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom az öszinteséget már meguntam azt ,hogy bulizak már eleget éltem "nagyvilági " életet .



Rendben, akkor most tanulj meg normálisan fogalmazni kisfiam! Aztán ha kész, tanulj még egy kis pszichológiát, vagy legalább csak a párkapcsolatokról, illetve a gyereknevelésről valamennyicskét, hogy a párkpacsolatod, és a gyereked is normális legyen!

2015. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezd meg. Fogalmad sincs róla, hogy mi az elképzelése, vagy mi? Mi ebben annyira bonyolult? Ha meg el akarod venni, akkor előbb foglalkozzatok az esküvővel, az is egy csomó konfliktus lesz, ha ezt túléli a kapcsolat, akkor pár év múlva bevállalhatjátok. Ne érts félre, ez nagyon jó, hogy vannak fiatalok, akik érettnek érzik magukat, de ez kevés. Olyan, mintha nem ismernéd azt, akit el akarsz venni és gyereket akarsz tőle. Legyetek még együtt kettesben, jobb lesz.
2015. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ne akarj meg gyereket, ha azt is nekunk kell megmondanunk,hogyan beszelj errol a leendo anyaval. Ha nem tudod, hogyan kommunikalj vele, akkor vagy a kapcsolat eretlen, vagy te magad is.
2015. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle csak úgy, hogy ő mikorra tervez gyerekeket az életében. Ebből megtudod, hogy áll a dologhoz. Mint eddig a válaszolóktól olvashattad nem olyan világban élünk, ahol az ilyen korai gyerekvállalás lenne a divat. Persze ha ő azt mondja hogy már nagyon szeretne gyereket, meg te is, sok beleszólásunk úgy sincs. "minden meg van egy gyerekvállaláshoz jó annyagi körülmények ház stb."...érdekelne, hogy mi az a stb...mert ez a kisebbik része..namind1 kívánom neked hogy összejöjjön, legyen feleség és gyerek és harmóniában ez kitartson 150 éves korodig, de ha nem jön össze...érted..olyan mint a rulett csak lassabb...ráraksz egy jó nagy tétet a feketére, és ha fekete lesz akkor nagy boldogság van, de ha piros, akkor meg ja...50 % -50 %... nem is beszélve a 0-ásról...
2015. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Rengeteg nagyon jó tanácsot kaptál, amiket nem is ismételnék meg. Én csak annyit kérek tőled, hogy tedd fel magadban a kérdést:

Biztosan úgy akarok gyereket, hogy fingom nincs róla, a barátnőm vajon mit szólna ehhez?

2015. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

tehát 14 éves korod óta dolgozol vezető beosztásban? :DDD

nyáriszünet van? :D

2015. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!