Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel a témát?

Hogy hozzam fel a témát?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 1 éve eggyüt vagyunk és nagyon szeretjük egymást már régóta gondolkodok gyereken csak nem tudom ,hogy hozzam fel a témát a barátnőmnek .

Én 20 éves vagyok a barátnőm meg 19 igazából minden meg van egy gyerekvállaláshoz jó annyagi körülmények ház stb.


2015. aug. 2. 22:12
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
20 . csak 1 éve dolgozok
2015. aug. 3. 12:09
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen vezető beosztás lehet,ahol ilyen minősíthetetlen helyes írás elfogadható....ebből az is következik,hogy kommunikációban is gyenge lehetsz.Gondolom végzettséged se nagyon van,pláne,ha Apuka cégénél tudsz csak érvényesülni.Ne,APÁD pénzére ne vállalj gyereket!
2015. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
mármint helyesírás....kicsik kapkodva írtam....
2015. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

22. Van szakács végzetségem

A kommunikációs képeségem jó meg amugy sem kell sokat kommunikálnom csak bemegyek az irodába iszok egy kávét meg internetezek meg intézem az ügyeket max 3 órát vagyok benn .

Beszéltem a szerelmemmel és mondta ő is akar csak nem merte mondani és nagyon őrült ,hogy én is akarok gyereket.

2015. aug. 3. 14:06
 25/26 anonim válasza:

Értem, szóval a semmire kapod a pénzt.

És az ilyen semmirekellők szaporodnak... az eszem megáll.

2015. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez mindent visz,utolsó komment utolsó sora:nagyon Őrült.....mármint ÖRÜLT,nem?
2015. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!