Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jómódú az a...

Szerintetek jómódú az a négytagú család, aki ennyit keres?

Figyelt kérdés

A család bevétele: 357.630.

2 felnőtt, 2 ovis gyerek.

Szerintetek jól keresnek a szülők?


Természetesen pár válasz után megírom, hogy miért kérdezem.



2015. aug. 3. 15:56
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Egy kis faluban élünk kettő gyerekkel, párom minimál bért kap nekem gyesem van meg családipótlék. Hát így kapunk mi kb 120 ezret havonta. És még mielőtt valaki bele kötne vagy megjegyezné hogy akkor minek a második gyerek, annak az a válaszom hogy akkor mikor terhes voltam akkor még jobban keresett a párom.
2015. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Szia utolsó! 9-es vagyok, mint írtam, tényleg nem kötekedésképp, csak nem tudom, hogy lehet megoldani?Le a kalappal, hogy ennyiből tudsz két gyereket nevelni.
2015. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Ez kb két átlagosan kereső ember plusz adokedvezmeny és csp. Akkor jön ki ennyi.
2015. aug. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Sajnos ez jómódúnak szàmìt. És aki ezt nem ìgy làtja gondoljon bele abba,hogy hànyan kénytelenek ezt egyedül megoldani.


Sajàt példa: egyedül nevelem a kisfiam havi nettò 140.000Ftbòl. És nem vagyunk jogosultak ingyen étkezésre,oldjam meg. Kedves kérdező szerinted kinek húzza jobban a zsebét. Ja és nem sajàt lakàs hitellel,hanem albérlet havi 80.000Ft ért. Igen 40.000Ft marad. Ebből az ovi -10. Nem egyszerű.

De az a borzasztó,hogy tulajdonképpen valóban nem sok a ti jövedelmetek sem, csak jobb az àtlagnàl. A nèp java sajnos havi 120-230.000Ftbòl él csalàdi szinten 1-2-3 vagy több gyerekkel. A gyàrimunkàs fizun meg vajmi keveset emel a csalàdi adókedvezmény.

2015. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

" De az a borzasztó,hogy

tulajdonképpen valóban nem sok a

ti jövedelmetek sem, csak jobb az

àtlagnàl."


Nem. Ez épp átlagos. Lássuk:

Két szülő az orszagos átlagot keresi: 2*160000

adokedvezmeny: 20 ezer

csp: 26600

366 ezernel jarunk... szoval a kerdezo még átlag alatti!


Te pedig mélyen átlag alatti vagy sajnos ha csp, adokedvezmeny, munkabéred plusz másik szülőtől gyerektartas (vagy ha ő elhunyt akkor árvasági) ÖSSZESEN CSAK 140 ezer Forint?! Na ez tenyleg nagyon kevés. :(

2015. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Kedves utolsò 13.700+10.000+116.700Ft(csp+gyt+bér).

Statisztikai hivatalnàl is dolgoztam. Az àtlag bér a 120.000ft. Persze nem mindegy hogy az àtlagnàl a bruttót vagy a nettót nézik 😉 Lehet csak én élek szar helyen szar ismerősökkel, de az is elárul vmit, hogy körülöttem is ennyi az àtlag, és ismerős ügyvéd kormànyalkalmazottként túlóràval nyelvi pótlékkal sem visz haza nettó 110 nél többet.

2015. aug. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

" Statisztikai hivatalnàl is dolgoztam.

Az àtlag bér a 120.000ft. "


Jo rég dolgozhattál ott. Manapság az orszagos netto átlag 160 ezer alatt van pár forinttal. Épp nemrég jött ki az idei év első felének átlaga.

2015. aug. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Utolsó: és mennyi a budapesti átlag és mennyi a vidéki átlag?

NEm lehet összehasonlítani a kettőt, Bp-en jóval többet keresnek az emberek mint vidéken.

2015. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Az orszagos netto 160 ezer, a budapesti 200 korul van.
2015. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Tavaly dolgoztam a ksh- nàl. " Csak azt a statisztikàt hiszem el,amit én hamisìtottam."

Aki meg hisz nekik az meg is érdemli, sosem lesz annyi amennyit mondanak. Gondolom mindenkinek megvan az àtkosbòl malacos vicc, született 3 mire felért a minisztériumba,màr 13 kismlac lett belőle. Itt is erről van szò.

2015. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!