Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jómódú az a...

Szerintetek jómódú az a négytagú család, aki ennyit keres?

Figyelt kérdés

A család bevétele: 357.630.

2 felnőtt, 2 ovis gyerek.

Szerintetek jól keresnek a szülők?


Természetesen pár válasz után megírom, hogy miért kérdezem.



2015. aug. 3. 15:56
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
60%

Persze persze. Ugyan mi ertelme lenne hazudni? Miert nem hazudnak akkor orszagos atlagra 200 nettot?



Sose ertettem a magad fajtát, aki hitetlenkedik az átlagkereseten csak azert mert ö maga átlag alatt keres. Gondolom kellemetlen átlag alattinak érezni magad, jobb a kis lelkednek ha magad is elhiszed, hogy hazugsag a statisztika.

2015. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%

Én meg az olyan együgyű embereket nem értem,akik hagyjàk magukat megvezetni. Úgy hogy még tapsikolnak is hozzà.

Az ilyenek nem làtjàk a fàtòl az erdőt és akkor sem hiszik el az igazsàgot,ha arra egyértelmű bizonyìtékot kapnak. Mert ők jobban tudjàk.


Gondolom Te tisztàban vagy azzal,hogy miként készülnek a statisztikák.

Persze persze,jobban is tudod. Biztos ettél is màr olyat.

Remélem jó érzés kiélni a kissebbségi komplexusodat màs lehurrogàsàval.

2015. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a vàlasz: remény. A " lehet hogy én nyomorgok 90 E FT- ból, de a gyerekem nem fog,mert többre viheti, kereshet akàr àtlagosan is!!!! " érzés, motivàciò. Amiért nem akar azonnal öngyilkos lenni az orszàg nyomorgó fele.


De mivel ilyen nagy statisztikus vagy ràkérdeznék:hàny gyerek él mélyszegénységben ma kishazànkban?

2015. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

" és akkor sem hiszik el az

igazsàgot,ha arra egyértelmű

bizonyìtékot kapnak."


Egyértelmü adat az orszagos netto 160 ezer ft. Én elhiszem mert nagyjabol realisnak is tünik.

2015. aug. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

És mennyi a csak vidéki átlag, Bp nélkül?? Az biztos nem éri el a 160 ezret.

200 ezer lehet az átlag Bp-en, mert ott azért sokan ennél sokkal többet is keresnek (sok a multi, vezetők), és az jól felhúzza az átlagot.

2015. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!