Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 gyermekes anyukák le írnátok...

4 gyermekes anyukák le írnátok egy napotokat így nyáron mikor így otthon vagytok, kinek molyen egy napja?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

"csak" 3 gyerek van, de azért írok. Júliusban 3 hetet táboroztak, úszás, tánc stb. Csak a kicsi volt itthon. Aztán 2 hetet nyaraltunk, most pár napja itthon van mindenki.

Reggeltől estig nyúzzák egymást, veszekednek, nekem meg zsong a fejem. :D de általában nem ilyenek, csak most sok a szabadidejük :D

2015. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Unokatesómról írok a szomszéd utcából.


Ő reggel korán boltba megy. Gyerekek reggeliznek, segítenek a ház körül. Anyuka délután elmegy dolgozni. (takarít, stb.)

A gyerekek a nagytesókkal mamához mennek, focizni, kosarazni, játszótérre, bicajozni stb.

8, 12, 16, 17 évesek.

2015. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

4 gyerekes anyuka vagyok, bár nálunk már nagyok a gyerekek, 13, 14, 15,5 és 18 évesek. Minden nyáron el szoktunk menni együtt nyaralni, 8-9 napra. Ezen kívül különböző táborokba mennek a gyerekek. Kicsi koruk óta mennek kb. 10-10 napra, felváltva a Mamához és Tesómékhoz, illetve az unokatesók is jönnek minden nyáron. A legnagyobb néha diákmunkázik, a 15,5 évesemnek pedig az ország különböző pontjain lakó osztálytársai vannak, így nekik külön program, hogy a nyáron néhányan meglátogatják egymást.


Kisebb korukban persze sokat voltak itthon. Nyaralni akkor is mentünk a hegyekbe, illetve mamánál is voltak. Emellett a férjem eljárt velük szinte minden nap egy közeli rétre focizni. Jártunk vonattal a Velencei- tóhoz. kihasználva, hogy ilyen kor 90%-os kedvezménnyel utaztunk.

Nyáron nem szóltunk nekik soha, hogy este meddig vannak ébren, de csak társasjátékozni vagy olvasni lehetett (kockulni, TV-t bambulni nem).

Emellett teljesen hétköznapi dolgokat is csináltunk, elmentünk együtt boltba, segítettek pl. meggyet magozni a befőzésnél, vagy borsót fejteni, elvittük sétálni a kutyát stb. Kisebb korukban volt egy nem túl nagy medence is az udvaron, abban is szívesen fürödtek.

Persze, a két középső szeretett és szeret civakodni, nekik az is jó program...

2015. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelen :-) Gyerekek 14, 4, évesek ,az ikrek pedig 2 és fél. Igazából mindennap màs, más nyàron, télen.... Most pl reggel kelnek 7 körül, kis lusti, aztán öltözünk reggeli. Játszanak,én mosok főzök pakolok. A gép napi 2-szer minimum megy. Aztán ebéd, kibmint a kismalacok de alakul Aludni nem szoktak. Délután megyünk az udvarra ki, medence, játék. Most csináltam meg a másoddiplomát, így a nyaram eleje húzzós volt, meg mindegyik vizsgaidőszak. De csend és rend sosincs. Imádom őket, de volt már, hogy sírva fakadtam.
2015. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és szeptemberben megyek vissza dolgozni. Így 6-kor kelés 6-30-kor indulás, kicsik bölcsibe, középső oviba, mert 7-30-kor kezdek. 4-ig vagyok, aztán irány a bölcsi, ovi.
2015. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!