Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Emeletes ágy használók!...

Emeletes ágy használók! Nálatok hozzá van rögzítve a falhoz (vagy valamihez) az ágy, hogy ne boruljon el/fel?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt mikor gyerek voltam, helytakarékosság miatt úgy lett kialakítva, hogy az eleje és a hátulja egy-egy szekrényhez volt rögzítve. Falhoz nem de a két szekrény között nagyon stabil volt.
2015. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Jól megfogalmaztam a kérdésemet! Arra gondolok, ahol a kisgyereknek alszik emeletes ágyon. :)

2015. aug. 5. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kicsi voltam nekünk is volt. Nekünk nem volt rögzitve
2015. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hozzá van. Stabil lenne úgy is, elvileg nem kell, de a férjem elővigyázatosságból rakott rá "L" vasat, amit a falba fúrt. Jobb félni, mint megijedni! :) Mikor mi másztunk fel rajta, el-elbillent a faltól. Egy gyerek súlya valószínűleg nem borítaná fel, de mi így lettünk nyugodtak. Azóta meg se moccan! ;) 5 évesen kapta az ágyat a gyermekünk!
2015. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ne érdekeljen más mit csinál, ha már felmerült benned ez a kérdés, akkor rögzítsd :)

nálunk nincs emeletes ágy, de minden szekrény, nagyobb dolog rögzítve van még a tv is :)

én gyerekkoromban magamra húztam az üvegajtós szekrénysoromat, kemény meló volt ugyan, de sikerült (beszorult az egyik lenyíló szekrény, lábaimat feltettem a szekrényre, úgy próbáltam kifeszíteni mikor közelebbről találkoztunk)

csoda, hogy élek, de tényleg! remélem rábeszéltelek :D

2015. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi pár hete vettük és nincs rögzítve. De pont ma döntöttem úgy, hogy rögzítjük a falhoz, mert picit aggódom miatta.
2015. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!