Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiszittert keresek, de...

Bébiszittert keresek, de tanácstalan vagyok, merre induljak?

Figyelt kérdés
Interneten nézelődtem, de nem érzek bizalmat a fénykép nélküli, pár soros hirdetések iránt, a nagyobb bébiszitter közvetítő oldalak pedig fizetősek. Nem akarok ötezret fizetni azért, hogy megnézzem mások elérhetőségét, aztán ne találjak senkit sem. Ismerősöm nincs, akitől kérdezhetnék, a védőnővel nem találjuk a közös hangot, ha olyat ajánlana, mint ő maga, akkor inkább nem kell. Tanácstalan vagyok, merre induljak? Akik kértek már gyerekfelügyeletet, hogy kezdtétek a keresést?
2015. aug. 11. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam babysitterkedni. A legjobb, ha olx.hu-n vagy jofogas-on vagy Facebookon hirdetsz. Írd le, hogy mekkorák a gyereket, mennyi időt kellene rájuk vigyázni, stb, a fontos infókat. Majd kérj fényképes önéletrajzot. Ezek közül ki tudsz választani 1-2szimpit, és személyes talit kérhetsz. Nem árt, ha ilyenkor ottvannak a gyerekek is. Nálunk így szokott menni :)
2015. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én felhívnék egyet a hirdetők közül, és elhívnám egy ismerkedésre, 15-20 perc alatt is sok minden kiderül egy emberről. Ha kell neki a munka, ezt be fogja vállalni szerintem.
2015. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Merre laksz?:) Én szoktam bébiszitterkedni, mindenki a környékünkön reggel beadja a gyerekét és olyan 5-6 körül jön érte, és elvagyok velük egész nap. Igaz, csak 17 vagyok, de nagyon szeretem csinálni, meg anyukák azt mondták, értek is hozzá. :)1-2 nagyobb gyerek, aki hozzám jár, már olvasni is tud, persze nem erőltetem, de aki fogékony rá és akar tanulni, annak szívesen tanítok bármit. (Kitűnő voltam mindig is!) Mivel kinti és benti medencénk is van, úszni is szoktam a kicsikkel, már szépen tudnak úszni is! Ez a kis csoport 12 főből áll jelenleg, amikor szokatlanul sokan vagyunk, öcsém is besegít, imádják a kicsik!:) Csak sajnos nyári szünetben tudom ezt csinálni kb másfél hónapig, mert nem vagyok itthon sosem.:(
2015. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
én nem bíznék olyan 17 êvesben, aki a suli és a gyerekek mellett ennyit ül a gyakori előtt, hogy 70% alá tornássza magát...
2015. aug. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!